bugün

genetiktir. kadınların kendisine gösterilen ilgiden havalandığı gerçeğini değiştirmez.
(bkz: türk kası) çağırışımını yaptıran durumdur**.
yazarın babasız olduğu gerçeğidir.
sadece polisler göz önünde bulundurulup bir genelleme yapılırsa bu sonuç elde edilir.
(bkz: Türk kızı)'nın açmış olduğu bir başlık
yanlış genellemedir.
1.84 boy, 78 kilo ve %8 yağ oranı.
(bkz: konu kapanmıştır)
olur öyle şeyler kafanıza takmayın , sahibi düşünsün durumudur.
Hareketsiz yaşam ve eringenlikten kaynaklanan birşeydir.
(bkz: sazan avi)
türk erkekleri ve kızlarının kısa ve şişko olması gibi başlıklar da nedir dedirtendir. iyice ilkokul sıralarına dönmüştür sözlük... bu gibi yazarların yeri askfm dir. lütfen başlıkları kirletmeyiniz cinstendir... bu ne ya? yok kısa boylu türk kızı... yok uzun türk erkeği... yok o salak you bu gerizekalı... nedir sizin alıp veremediğiniz...? dışarıda topraklarımız kan ağlıyor... bir yerlede birileri ölüyor... biz bu kadar mı basitiz... hayat bize hiç mi bir şey öğretmedi... gün boyu aklınızda kalanlar sadece insanların boyu posu mu?? yazık... bu gençliğe yazık... gidin dönün ilkokul sıralarınıza... biraz etrafınıza bakın.. boydan postan daha önemli şeyler var hayatta... hayata bir faydanız dokunsun... kimisi boyunu yazıyor... kimi altına cevap niteliğinde birkaç birşey saçmalıyor... benim yeni neslim sizlerin eseri olmasın. istemiyorum... okurken utanıyorum... küfürlü satırlarınızı, cep telefonu markalarınızı, parfüm markalarınızı, ilk beraberlik yaşadığınız kızın adını... bu mudur? sol tarafta ne okumaya ne de yorumlaya değer hiçbir şey yok... bu satırları bile haketmiyorsunuz ama bilin istedim...

edit: sakın ama sakın solda... sağda.. türk adı altında kimseyi eleştirmeyelim.. bu vatan toprağında yaşıyorsa ve Türkiye Cumhuriyeti nufüs cüzdanını taşıyorsa... kusura bakmayın ama ben türk kızına da türk erkeğine de laf ettirmem.. avukatı mıyım ?? evet! türk o türk!! cephede savaştı, elinde bombalar taşıdı.. adı nene hatundu!! cephede savaştı... adı ulubatlı hasandı!! adı mehmetti... adı ayşe idi.. has be has türk kanı taşıyordu... boyu kimin umrunda... sen şu an nefes alıyorsan, kölelik yapmıyorsan, kalkıp da burada türk insanını rahat.a eleştirebiliyorsan, belki de 1.50 lik nene hatun sayesindedir!mankenlik yapmaya geldi iseniz burası podyum değil.. gidin bir ajansa kaydolun, derdinize oraya anlatın... geldiğime pişman ettiniz şu sözlüğe!!
2,50 boy, 45 kilo ile istisna olduğum durumdur.
istisnaların bu başlık altına yazmaya kalkması durumunda yürütülen iddia anında çürür.
187 cm boy ve 81 kilo ile çemberin dışında bulunduğum durum.