bugün

ekonomi spor sanat bilimde hic bir yerde başarı yok ama ancak kadınları eleştiriyorlar lan madem diyorsun turk kadınlar bu kadar kötü bana layık degil o zaman başarılarını yöster kabiliyetlerini göster neye layık degilmişler bu arada kadınlarda mükemmeldir demiyorum. Ama hani senin zihniyete göre yaşadı toplum ciogu zaman yani erkek her alanda aktif olsun başarı getirir kadın evde otursun ama sonuc?
Üstelik penisleri de kısaymış.

Tanım. Vasat altı erkeklerdir.

(bkz: Kürt penisi)
En büyük enteresanlıkları ne istediklerini bilmemeleridir , aynı anda hem cinselliğini özgürce yaşayan hem de bakire olan , hem uzun boylu olan hem de eli ayağı minnacık olan , hem spor yapan hem de kaslı olmayan kadın ararlar.
Sonra da var efendim evlenilecek kadın yok , yavrum yukarıdakilerin hepsini aynı anda sağlayabilen kadın mutanttır kandırmışlar seni .
yemiş ve tecrübe edinmiş kişi görüşü. kısasıyla bu hale geldiysen uzununu da buluruz anam.
Arda turan lan en kötü onbire secildi ispanyada halen arda turan diyor, aziz sancar türkce bilmiyor adam tamamen amerikan olmuş türkle ne ilgisi kalmış bide fazıl say vatan hainliginden yargılaniyor.