bugün

türbanı bırak sadece mini etekli veya sadece taytlı sokağa çıkan kadının kendini pazarlamasıdır. ya kendini kiralıyordur ya da satıyordur nokta.
ilginç bir düşüncedir.
Bir cumhurbaşkanı sözü(!).
türkiye de başörtüsü hiçbir gerçeği değiştirmez.
Böyle demeyelim ama kapanmak Allah'ın emridir.
kim demişse yalan demiş, anası türbanlı olduğu halde orospu çocukluğunda sınır tanımayan ne adamlar gördü bu ülke.
O söz "türbansız" diye değil; "örtüsüz" diye başlıyor.
Kapanmak inanan bayanlara farz. Ama farz olmayani yapmayana satilik kiralik gibi cirkin ithamlarda bulunmak cok yanlistir. Turbanli olup kac kisinin altina yatan o basindaki turbana , ayete saygisizlik eden edepsiz orospulara bakiniz once efendiler! Biz saygimizdan kapanamiyoruz vesselam.
bu yüzden yobazlara kızlarını hüseyin üzmez'e emanet etmelerini tavsiye ediyoruz.
kendisi orospu yapmadan zkiyormuş, nasıl yapıyorsa artık.

http://galeri.uludagsozlu...-da-kiral%C4%B1kt%C4%B1r/
türbanın şerefsizliği ve orospuluğu örttüğünü sanan mal beyanı.
Yobaz zekasını öne seren “insan" beyanı. Bir kadınla, bir canlı ile bir evi, bir malı karşılaştıracak kadar alçak insanlara lanet olsun. Satılık malmı lan o hayvan oğlu hayvan.
Cevap verecekken şunu düşündüm,
siz kızlarınızı veya kardeslerinizi de para karşılığı satıyorsunuz demek ki. Yani size bir şey demeye gerek yok.
görsel
ulan senin beynin nerede diyeceğim... parmaklarıma yazıktır diyerek vazgeçiyorum...

o türbanı alıp da ...... zall uyuyor musun?
bir yobaz söylemi. yazık. namus anlayışınız, yazık.
namusu bir kumaş parçasına bağlayan adam orospudur önermesiyle cevap verdiğim.
Ağır yobaz düşüncesine en iyi örneklerden biridir.
nokta kadar beyni olanın hezeyanıdır. nice türbanlı için de söylenebilecek bir sözü sadece türbansız kadınlarla sınırlamak ahmaklığın ötesinde son derece kör ve kötücül bir ideolojinin sınırlı sayıdaki beyin hücrelerini sarması ile açıklanacak bir şey.

türban takan her kadını dindar ve namuslu saymak nasıl imkansızsa, türban takmayan her kadını dinsiz ve mal saymak da o kadar imkansızdır. herşey bir yana ahlaksızlığın tek türü cinsel ahlaksızlık mı ?

dindarlığın cinsel ahlaksızlığa çare olmadığını sayısız cinsel suçlar işleyenlerin profilinden her gün görüyoruz.

buna ne diyorsunuz be kör ahmaklar ? siz de hiç utanma, arlanma, izan, insaf ve vicdan yok mu ?
görsel
Byle düşünen de ibnem gibi pustum gibi bir şey olsa gerek.
anan o türbanın içinde çok ahlaklı heralde.
ya artık diyecek bişeyim yok, bu kadar düşmüş olamayız ya.
"emlak piyasasını bilenler bilir. bir evin perdesi yoksa camlardan içerisi ayan beyan görünüyorsa, iki ihtimal vardır o ev ya satılıktır ya kiralıktır. gerisini zekanıza bırakıyorum."

Demiş biri...
Emlak piyasası ile kadın'ın nasıl bir ilişkisi var. Anlamadım
Sen anneni mülk olarak mı hörüyorsun, bacın dükkan mı?
Keyfe keder boyalı deyip ilanamı çıkarıyorsun? Ne tür bir sapıksın srn?
Çiftliktemi yetiştiriyorlar sizi.
Yobazlığa hiç gerek yok bence.
bunu diyenler din kursunda 45 el kadar cocuga tevacüz ettiler.

normaldir bu yobazlar için. akılları fikirleri amda götte yarakta.