bugün

hem türban takıp hemde önüne gelen mesleği yapan türbanlı sahtekardır.
o türbanın hakkını vereceksin güzel mübarek,
türban takıp doktor oluyorsan erkek abazan insanlarla da ilgileneceksin, kemalistlerle de.

türban takıp turizm otelcilik okuyorsan kusura bakma staj döneminde çıplak arapların ve almanların odalarına girip temizlik yapacaksın

ama yapamazsın, ha yaparsan da kusura bakma o türbanı lekelersin, işte bu sebepten türbanlı kardeşimö sen her mesleği yapamazsın.

başı açıklar zaten günahkar demek istemiyorum neyse onlar ooo yoksa ben burada allah aşkı ile türban takan türbanlı mübarek kardeşlerime bir uyarıda bulunmak istedim.

22 yaş üstü türbanlı kızlar da bana yazmasın, türbana saygımız var elhamdulillah.
(bkz: türbanlı fantezisi) nah yapmamali.
hobi olarak yapsınlar eyvallah da iş olarak yapmasınlar.*
hakim savcılık yapmamalıdır. hatta avukatlık da yapmamalıdır. zira birçok türbanlı avukat sırf aleyhlerine karar verileceğini anladığı davalarda reddi hakim talebinde bulunmaktadır.
kırtasiyede başıma gelen olay, ürün aldım kasaya gidip parayı uzattım, kasadaki bayan parayı almak yerine bir defter uzatıp parayı bırakmamı söyledi.
bir (bkz: meslek olarak ev hanımlığı) olabilir bence böylece evdende çıkmalarına engell olunur oohh miisss.
Aklima hep sey geliyor bu konu acildiginda. Turbanli doktor erkek hastaya dokunabilir mi ya da suni teneffus yapabilir mi? Yapar mi? Yaparsa ben bir sey diyemem. Ama yok gunahtir yapmam diyorsa nasil doktor olacak o kisi bir onemli soru bu da.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar