bugün

zordur. ahlak sınırlarınızı zorlar.
75 liraya yerleri mis gibi silip, pantolonları jilet gibi ütülediyse gayet de mümkündür.
dinsiz ve ateistler alamaz zaten.
Tüm kadınlar ciddiye alınmalıdır.
kafesinden dışarısına aç gözle bakan bir kadındır, ciddiye almak er kişisini karlı da çıkarabilir hani..

ciddiye almış gibi yaparız en kötü kim bilecek amk..
özgürlüğünü kendi elleriyle sınırlandırmış, ne giyeceğine ortaçağ adeti ile karar veren, türban takmayı, saçını senelerce açmayıp dökülmesine neden olan ve buna özgürlük adını veren, kızı olduğunda daha 10 yaşında zorla başını örten, erkek çocuğunu yaz aylarında sike sike kuran kursuna yollayan fakat tüm bunlara rağmen mahalleli ile dedikoduyu eksik etmeyen, sokakta arkadaşları ile şort giymiş, etek giymiş halde oturan mahalle kızlarına orospu diyen, lise yıllarında iken kucaktan kucağa koşan, genç iken yaşadığı baskıyı büyüdüğünde açık ve özgür kadınlarla uğraşarak, şirretlik yaparak atan kadına saygı duymamaktır. duymuyorum adaş, almıyorum ciddiye. var mıdır problem ? akrabam dediğim, saydığım kadın bana elini uzatmıyor, ben delikanlıymışım diye. hasiktirsin oradan. ben de elini tutup ayakta boşalacaktım böyle.

duymuyorum adaş hiçbirine. örtülü varsa içinizde, sizlere de zerre saygı duymuyorum. siz de bana saygı duymamakta özgürsünüz elbette.
Genel olarak bas ortusu pek birsey degistirmez insan insandir gerisi hayvan.