bugün

olimpiyatlarda madalyaları süpüren ülkedir. yediniz mi? yemediniz tabi. herkesin beden eğitimi beş ama gel gelelim madalya yok ortada. lan hani herkes çok başarılıydı beden eğitiminde? bence bu beden eğitimi öğretmenlerini bi an önce adam etmek lazım. evet.
liselerde değişen uygulama.
gülle atamamaktan dolayı az kalsın sınıfta kalmak.
Sporda başarılı ülkedir ama sadece kendi içinde. Olimpiyatlar, başka uluslararası platformlar pek açmaz bu ülkeyi.
Türkiye'dir. Bir nesil takla atarak senelerce beden dersini geçmiştir.
FACEBOOK iLETiLERiNNDEN ARAK BAŞLIKTIR.
yalandır aslında ben lisede 4-3 düşen arkadaşlarımı hatırlamaktayım.
türkiye değildir o ülke. 6. sınıfa giderken karnemdeki ilk 4 beden eğitimi dersiydi. hayatımda hiç 4 görmemiştim. ilk sözlüden 60 ikinciden 100 almıştım 5 yapmamıştı lan o notu.hala da unutmuyorum böyle yolda görürüm bazen o hocayı tabi o beni tanımaz nerden tanısın beynine iki tane geçiresim geliyor.pis herif!
Karnede en az bir 5'i senenin başından garanti etmenin mutluluğu ile; bu dersler çoğu okulda tenefüs gibidir. Top koşturursun, su fışkırtmaca oynarsın hatta bazen hiçbir şey yapmazsın bile. tenefüsün kralıdır. neden böyledir bilmiyoruz ama bazı batı ülkelerinde öğrencilerin geçemeyeceklerinden korktuğu için seçmeli ders olan beden eğitimini almadıklarını duymuştum.

(bkz: her türk asker doğar)