bugün

tipik bir embesil önerisidir.
tecavüz kısmına katıldığım önerme ama eşek sikenler de öldürülsün.
özürlü olarak ilk kendisinin öne çıkması gereken konu sahibidir.Büyük ihtimal ile baba harçlığıyla geçiniyorsun, senin de ölmen gerek dostum.
Arkadaş ötenazi hakkını kullanıyor o yüzden sıkıntı yok yani o ölebilir.
bir piskopatın onları öldürünce kendisininde katill olacağını saymadan ortaya attığı düşüncedir. (bkz: öldürenkatikolur)
nietzsche'nin ; "güçsüz olanı,zayıf olanı yok etmeliyiz.bu onlara yapılacak en büyük iyiliktir." fikriyle az da olsa uyuşan düşünce. başlık çok tepki çekebilir ancak vicdan,hak,özgürlük gibi kavramları veyahut bunların etkisini bir kenara bırakırsak(bu da nasıl olacaksa) olabilir.

yani diyorum ki:

insanlar robotlaştıkça bu tür fikirler ortaya çıkar.
Saçmalardan seçmeler.Öldürünce katil olmuyor musun zaten seni de öldürsünler o zaman.
Katil ve tecavüzcüleri bilmemde, özürlüler yada ileri düzey engelliler eğer anne karnındayken belirlenebiliyorsa aldırmak iyi bir karar hem doğan çocuk eziyet çekiyor hem aile . Özellikle down sendromlular ki anne karnındayken tespit edilebildiğini biliyorum ayrıca en fazla 20 li yaşlarına kadar yaşıyorlar ve kısırlar.

şimdi bana anne baba olmdan anlayamazsıncılar karşı çıkacak ama ebeveyn olmak çocuğuna acı çektirmek olmamalı.
topluma çok faydalı(!) insan söylevi.*
Özürlüler kısmı hariç katıldığım düşünce. Bir katilin ya da bir tecavüzcünün topluma zarardan başka verdiği şey nedir sorarım size. 15 yaşındaki kıza tecavuz eden bir insan ölümü değilde neyi hakediyor? Ya Hamile bir kadını öldüren insan?