bugün

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx
konuyu anlayabilmek için meryem s.70 71 72 73 ayatler okunmalıdır
"naslara dikkat" orada yanacaksınız demiyor gideceksiniz " oda " uğramaktan bahsi geçen olay, sırat'tır. herkes cehennemi görecek ama günahı olanı ve sadece cehennemde yanacak olanı alabilecek cehennem.

orada tüm müslümanlar yanacak yok.

götümüzden element uydurmayalım mu'dil.
kur'an gibi peri masallarını anlatan safsata kitaplarına inananlar inansın bizene.
cımbızla laf çeken ergen ateist uydurmaları. la olum birkaç ayet geriden başlayın birkaç ayet sonrasını da okuyun ondan sonra yumurtlayın ne yumurtlayacaksanız.

Bir cümle alıp aha kur'an şöyle kur'an böyle...
"imam olanlar camiye gitsin. dini sizin gibi ateistlere göre tahrif eden ılımlı, reformist ya da radikal şarlatanlardan öğrenecek değiliz. beyinsiz, budala, akılsız, ahmak değiliz. şahsen dini bilgim sağlamdır. dindar bi' ailede büyüdüm. kimsenin beş para etmez yorumlarına ya da tüccar aklı denen mefhuma ihtiyacımız yok. " diyorum. müslümanlar cehennem mefhumu olan çoğunluk dinlere göre kesinlikle cehennemlik inkârcıdır.
O pamuk göte girince bu kadar rahat olabilecek misiniz merak ediyorum. Uydurmayın. Saygısızlık yapmayın.

inanmamak senin seçimin. Ama saygısızlık yapmamak gerek. Şurada 1-2 başlık açıp, ortalıkta ismim geçsin diye kendinizi küçük düşürmeyin.
hafif bronzluk iyidir. (bkz: cem yılmaz)
inşallah... yansınlar, pis sapıklar...
onların beyni cehennem zaten, kafa kesen mollalar hepsinin için var olan bu. vahşetin diğer bir adı içi:
(bkz: islami terör)
lütfen bir daha:
(bkz: islami terör)
(bkz: allaha şirk koşmak)
(bkz: kendini tanrı sanmak)
(bkz: cennet ve Cehenneme kimin gidecegini yalnız ve sadece allah bilir)