bugün

gönüllü katıldığım kampanyadır. kime yavşadıysam ifşa etsin, ifşası başım götüm pardon gözüm üstüne.

peki bana yavşayanlar ifşa olursa ne olacak?
ille de woman olsun. bu arkadaş beni açık oyluyor. bu sayılıyor mu ?

(bkz: açık oylama yapan erkek yazar size yürüyordur)

kanıt:

görsel
itiraf: lolorossoya az yavsamadim.
tck 132'ye göre cezası 6 aydan 2 yıla kadar olan "özel iletişimin ifşası" suçuna teşvik amaçlı, suça teşvik eden kampanya. kampanyanın kendisi yasal açıdan suç teşkil eden kampanya.
Bana yürüyen kızları burada ifşa etsem sözlük sallanır arkadaşlar, o yüzden hiç yakışıklılığımdan taviz vermeden susuyorum.
Bay frodo ve alpersef in günah keçisi ilan edildiği şu günlerde en az bu adamlar kadar Abaza pek çok sözlük erkeği olmasına rağmen ifşa edilmemeleri adil değildir, haksızlıktır. Haydi kızlar sıra sizde.
Beni ifşa edin kızlar, hepinizin ne bok olduğunu biliyoruz zaten.

18 yaş altı daha azgın bunların,hepsi fahişe hepsi bakire.

Çok pezevenk oldum şu an.
sözlüğün selameti için şarttır.
erkeklerin korkudan ifşayı önce kendi başlatacakları kampanya. abov beni bi ifşa etseler bittim lan. profluğa dek bütün akademik kariyerim biter. üç sene önce gökhan hocanın düğününde attığım göbekler bile solda sıfır kalır şantaj yapılacak olsa.

edit: bu arada erkek olduğum halde bana da yavşayan oldu. allahım sen götümüze mukayyet ol.
zekice açılmış bir kampanya. bu sayede tüm kızlar bir başlığa toplanmış.
Bu işin sonu Hadım a kadar gidebilir.
Şimdi baktım da hiç yavşayan olmamış. Ot muyum ben? Heheh yine de güzel şey cinsiyetin bilinmeden rahat rahat koşturuyor olmak.
Sazan avi nin böylesini ilk defa görüyorum. Sözlük yazarlarının gerçekten zeka seviyesi olarak yükselişte. Ama çakallığa çalışıyor kafaları sadece orası ayrı.
(bkz: herasmus)

Yeter ama yaa.
Sonuna kadar desteklediğim kampanya. Burdan sevgilime selamlar onun da destek vereceğini düşünüyorum.
bikbikbik öterken iyiydi de mi kızlar?

ağzınızı her açtığınızda "herkes bana yavşıyor" imalı konuşmalarınızla, götünüzü arş-ı alaya kadar yükselten her kimse ifşa edin de görelim. adam durup dururken de yavşamadı herhalde ha? gelsin erotik fotoğraflar gitsin sanal seks tapeleri ehoooy.

hadi bakalım.
Peki biz siktigimiz kizlari ifsa edersek ?
Benimde bana hunharca yavşayan şisko sözlük kızlarını ifşa edecegim başlıktir.
(bkz: kızların uğramadığı başlıklar)
Aga selam versek hallendi diyecek kezban var bu sözlükte. ilk taşı en masumunuz atsın.
bu bir tuzak kızlar, sakın yazmayın.
Kızları ifşa etme yöntemi. Ulan çakallıkta sınır tanımıyorsunuz ya abaza herifler.
Vovv çok heyecanlı olur dediğim kampanya...

Kaç kişi beni yazacak acaba diye de meraktan çatlarım la ben. Sonuçta geçenlerde sözlüğün amsalakları listesinde yer aldı nickim *
Gönül rahatlığıyla çay ve çekirdek eşliğinde izleyeceğim kampanyadır.
Buzdolabi kadar soguk oldugum icin ifsa edecegim bir insanin olmamasi sonucu, Katilamayacagim kampanyadir.
Edit:hic bosuna ugrasmayin gec kaldiniz, bu saatten sonra sizi ifsa etmeyecegim.