bugün

şu anda aklıma gelen bombastik kampanya. bu işte iyi ekmek var ağalar. bence tüm kızlar kendine yürüyen yavşayan erkekleri bir bir ifşa etsinler. böylece biz de onlar kime kime yüz vermiş, numara vermiş, foto atmış, gidip bizzat sevişmiş görürüz. içlerinde ben de varsam buyrun hodri meydan. azdan az, çoktan çok gider.
Ben ifşa edersem ortalık fena karışır.

edit: yanlış başlık.

Sözlükte yazarlık yapan kızların istikbali açısından yararlı olacak kampanya.
Ne kadar anlamsız bir kampanya demeden edemediğim kampanyadır.
Siçtiniz.
Bir kampanyadır.
Hangi birini sayalım ohoo???
ben erkek oldugum halde nickime bakıp kız sanarak yavsayanlar var, kızlara yavsayanlar adamin dibi bunlarin yanında.
(bkz: yamanmışsın delikanlı)
Ben ifsa etsem.. yok la elim yorulur yazmaya kalkarsam ozet gec pic esprilerine maruz kalmak istemiyorum.
tanim: sozlukteki korkunc abaza nufusunu tespit etmek icin baslatilan kampanyadir.
Bana gireni çıkacak olmayacak kampanya. Kimseye yavşamışlığım yok çünkü kıpsss.
bay frodo olmazsa olmaz.
(bkz: 1 Geleneksel ifşa şenlikleri)

dökün la kirli çamaşırları , yazarlar az temaşa eylesin *
bu durumda erkekler de aldiklari meme capslerini ifsa etmeliler.

her sey karsilikli.

not: bu bir tehdit degildir. cemaat uzan ailesinden 13 milyar dolar caldi.
kızlar bindiği dalı kesmeZ.

Bu kampanya tutmaz yani.
Olm Sözlüğü ne amaçlar için kullanıyorsunuz lan dedirten kampanya. Yaşayan yavsayabilir. Hatun kişi de bunu isterse ifşa eder. Derdi bize mi düştü. Illa ki seks, sikis sokus arıyorsanız başka mecralar var lan. Valla bak.
erkekler diyor;
-biz de ifşa etsek olmuyor mu?

kızlar diyor;

-ımmmmhh ne gerek var yahaa

lan kızım hani bıkkınlığınız vardı ya konusu olduğunda altına yavşayanlara küfrettiğiniz, entryler girdiğiniz. kendi kendinize abazaların yüzünden kendi götünüzü kaldırttığınız. hani müzdarip tiniz?

ne oldu dallamalar ifşa edilmek hoşunuza mı gitmiyor? hemen artist artist bize yavşayanları da biz mi edelim gibisinden sikik sikik şeyler yazıyorsunuz.

lan bu sözlük bebe dolmuş.

eline sikini alan 31 ini uludağ sözlükte çekiyor.

kendi egosunu şişiren, kendi kendisinin götünün kaldıran kezbanlar, kaşarlar da cabası.

hadi bir siktirin gidin.
iki ucu boklu değnek.
hadi kızlar?
hadi piremseslerimiz?

ne demiş uzun adam.

müddei iddiasını ispat ile mükelleftir.
ay herkes bana yavşıyor havasında bir ifşa olmasın. bu ifşa değil iftira olur.
kızlar yüz vermezse erkekler yavşamaz arkadaşlar.

kızların erkek sanıp yavşadığı yazarlar da mı yazsa ne.
hiç bir kıza yazamayacam bu kampanya ile....

not: zaten ben yazmam kızlar bana yazar.
(bkz: Entryler arasinda dolasip ifsa aramak)

Kimse kimseye yavsamamis anlasilan. her sey bir yanilsamadan ibaret. Kizlar "ohoo hangi birini sayalim" modunda, erkekler "ben kimseye yavsamadim" tribinde... sikeyim goygoyunuzu adam gibi ifsa edecekseniz edin etmeyecekseniz siktirin gidin yazmayin basliga.
yaş iş. benim götüm rahat bi tane kız çıksın şurda sözlüğü bırakırım ama yapmayın kızlar görmezden gelin geçin çünkü:

(bkz: özel hayatın gizliliği)

(bkz: ifşa)

(bkz: işte bunlar hep hukuk)
insani hakkım olarak ülkemde sınırsız, baskısız ve özgürce yavşamak istiyorum.
tüm kalbimle desteklediğim kampanya .
beni tespit ettiler siz kaçın dediğim başlıktır.
Bir itirafla başlayayım, bir dönem hobiolarakyaparsin isimli seksi yazar ile kısa süreli bir yavşamamız oldu ve sanırım kendisinden hamileyim. Üstelik çocuğumuz zenci :(.