bugün

Twitter aracılığıyla sesini duyurmaya çalışan ve oğlunun tedavisi için Şanlıurfa'dan Ankara'ya gidip gelmesi gereken, en azından bunu ddia eden bir annedir.
iyi geceler sözlük.
Daha önce böyle bir başlık açmadığımdan ve bu gibi hesaplar gördüğümde gerçek mi yalan mı anlayamadığımdan ne yazmam gerektiğini bilemiyorum. Ancak uzun süredir bu hesabı takip ediyorum. https://mobile.twitter.com/BunyaminIcin

Birkaç belge resmi gördüm ama anlamadım ne olduğunu. Valilik izni değil ama sanırım, bununla ilgili de bir şeyler yazmıştı. Oğlunun Ald hastası olduğunu söylüyor ve Haluk Levent'in her gönderisinin altında sesini duyurmaya çalışıyor gördüğüm kadarıyla. Gerçekten nasıl yardımcı olabileceğimi bilemiyorum ve çok üzülüyorum. Yapabileceğim en fazla şey burada bir başlık açmak ve daha fazla kişinin görmesini sağlamak diye düşündüm. Dahası bu işlerden hiç anlamam ve gerçek mi değil mi bilmiyorum ancak maalesef gerçek gibi hissediyorum.

Zaman geçtikçe "beyin kilitlenmesi" diye bahsettiği bir şeyin riski artıyormuş, o zaman müdahale edilemiyormuş.
Galiba yanlış saatte açılmış bi başlıktır.....