bugün

kandil dağını ovaya çevirmek gibi projeleri var. yeri gelince bir din alimi, yeri gelince bir terör uzmanı. sokakta hanımefendi, twitterda nöronsuz, kamera karşısında o*u.
sorsan haritada kandili göster diye gösteremiyecek olan şahsiyettir.
dinlerden aldığm tadı hiç bir şeyden almadım, belki akp ama yok lan din daha güzel vecizesinin sahibi.
bence tüm dinleri deneyerek inceleme yaptı, kendisi yeni bir tane kuracak.
gündemin durulmasını bekliyor.
kafası vajinasinda olan insandir.
Nüfus müdürlüğü ikide bir değiştirdiği kimlik yüzünden kendisinden nefret etmiştir.
yarin turkiye'nin basina sirinler gecerse kendisi "ben zaten dogustan sirineydim" diyecek olan her devrin insanidir kendisi.
3 kez din değiştirmiştir.

dinlerden aldığı tadı hiçbir şeyden alamayan emekli orgeneral.
başlığı görünce yine din değiştirmiş sandımdı.
yakında pkk'lı olup dağa çıkarsa şaşırmam.
sorgulayıcı, düşünen, başarılı bir ablamızdır. ayrıca, gezizekalı lavukların sülalerini toplasan tuğçenin güzelliğinin yarısı etmez.
Komple güzel..
fikirsel olarak yorum yapamicam.
iş bulamayınca cicişler kadar beyni ile medya maymunu görevini takınan kızımız.

ne yapsın efendim haklı.

din değiştire değiştire kafayı sıyırdı!

Hinduizm diye bir din var onu da dene istersen.
sadece mal.
soyadı olarak kazazede daha uygun. zira bu tepe üstü düşmüş belli.

aman anne babalar, bebelerinizi iyi koruyun, küçükken kafa üstü düşmeli kazalar bu tür sonuçlara sebebiyet verebilir.
Yılın ayarlarından birini almıştır ama bunu anlayacak beyin olmadığı için algılayacağını düşünmediğim "nefes" alıp veren "nesne."

https://www.facebook.com/...20521/?type=1&theater
(img:#830975)
(img:#830969)

bir manken. bir manken. bir manken. bir manken. bir manken.
Bugün tgrt haberde yorumcu olarak görüşleri sorulan insan.
kusura bakmayın ama kendi bile daha ne olduğunu anlayamayan bir kişi olarak bilmem kaç kez din değişen bilmem neler yapan vs. Vs. Birinin görüşlerine hiç ihtiyaçım yok. ilber hocamızın da dediği gibi:
yıllarca kalça ve gögüslerini kullanan 32 yaşında aniden beynini kullanmaya çalışan kızımızın içler acısı hali diye.
içimi rahatlattın Sağol hocam.
don değiştirir gibi din değiştiren avrat.

piyasada din bırakmadı mk.
akpli biri olsam bu kız tarafından hitap edilen kitle olmam nedeniyle oturur bir düşünürüm. durduğun yer yer olsa bu kız orda olmaz canım kardeşim.
siyaset siyaset olalı böyle zülum görmedi.

bre ahmaklar bunla aynı partiyi savunuyorsunuz hiç mi akıl kalmadı sizde.
bu kız nasıl Uzun Hikaye gibi on numara bir işte yer almış hala aklım almıyor. Mustafa Kutlu'nun yerinde olsam kahırdan kendimi duvarlara vururdum. Ama çok şükür o vurmuyor da hala yazıyor.
sol tarafta gorunce acaba yine mi din ve gorus degistirdi dedigim hede.
Türkiye'de adı çıkmış manken.
vajinismus hastalığı olan kazazede pardon mankendir.
tv'de ortadoğu analizlerini paylastiğini duydum.

- simdi isid oradaki siileri pek sevmez, ama onlar aslinda ezidi de olabilir, bu arada kurtler de hristiyan eee pardon budistmis. ya aklim karisti galiba...

kadin basli basina bir dinler arasi çatisma ornegi, ortadogu mezhep savaslarini yorumlamak için biçilmis kaftan. mantikli bence.