bugün

* bostu doldu.

sevgilinin haberi olamayacagindan bir sorun teskil etmese de ikinirken romantik olmak zor olacagindan yapilmasi tasvip edilmeyen eylemdir. ama kassam romantik olurum mantigiyla yapilabilir de. bilemedim.
ilişkiyi bok etmek.
en yaratıcı düşüncelerin ve buna bağlı olarak cümlelerin tuvalette çıktığı düşüncesinden hareketle siz çatır çatır zıçarken, sevgilinizin sizi beyaz atlara binerken hayal etmesine sebep olabilecek eylem.yalnız mesajın sonuna ''oh'' yazmayın yanlışlıkla.
'türkün aklı ya kaçarken ya sıçarken çalışır.' sözüne istinaden muntazam bir mesaj olur kanısındayım. denemek lazım gelir.
şu şekilde mesajlaşmalara mahal verecek olan eylemdir, sakınılmalıdır;

- sevgilim seni seviyorum.. hem de bi çiçeğin suyu sevdiğinden de çok..
+ ben de seni canım.. senle beraberken, üç ay kabız olmuş birinin motorunun çalışmaya başlaması gibi müthiş bi his kaplıyo içimi..
- hulusii ???
+ afedersin canım ya, tuvaletteydim de.. off sıçtım resmen..
- bence de hulusi..
kabız olma durumu. düşünsene biraz; 45 dakika tuvalette oturup hiç bi' şekilde icraat gerçekleştiremiyorsun.
sevgiliye romantik mesaj çekeni de, bilimsel kuramlar geliştireni de ayıplamam. hatta lost'un böyle ortaya çıktığını düşünüyorum.. anam!! daha önce nasıl aklıma gelmedi lan?
hayatım tuvallette bile seni düşünüyorum sen hesapla artık sana olan aşkımı aslında ..çmakla meşgul olmam gerekirken bak ben hala sana msj atıyorum. *
telefonun büyük olasılıkla klozete düşmesiyle son bulacak eylem.
(bkz: türklerin kafasının tuvalette çalışması)