bugün

98'den bu yana Turkcell hat kullanıcısıyım. Ki bugüne kadar onca rakip hatların kampanyaları, avantajları, vb değiştirmeyi düşündürtmemişti beni hattımdan. Hatta bırakın başka hatta geçmeyi aynı hattın kampanyalarını bile takip ettiğim söylenemezdi. Öyle de iyi bir abonesiydim kendilerinin...

ta ki Turkcell ve Ensar sponsorluğu hadisesine kadar.

Evet efendim gün itibari ile Turkcell hattımı kapatma girişiminde bulunuyor ve bu ülkede bir şeyler değişir mi güzellikten yana umudumu kaybetmemeye çalışıyorum.
hayırlı olsun.
(bkz: turkcell in çekim gücü ensar ın taciz gücü)
Aboneliğimi bitirecek olan sponsorluktur.
Bazı duyarlı vatandaşların Turkcell ve superonline aboneliklerini iptal etmesine neden olan karardır.
Her işte bir hayır vardır derler ya Çok daha ucuza daha iyi hizmet alıyorum şimdi.
O zaman ki telsim ile ters düşüp Avea 'ya geçmiştim.

Avea 'da sıkıntı hiç bitmedi Ensar mevzusu patlamadan 1 ay önce Turkcell'e geçtim...

Kendi ülkemizde ne yapacağımızı şaşırdık.Yeni geçince çıkamıyorsun da....

Çıksak gidecek yer de kalmadı...

Sonunda ülkeyi terkedecez o olacak...
sponsor olduğu ilk patladığında öğrenir öğrenilmez bırakıldığı için şahsım nazarında pek önemli olmayan mevzudur. mevzunun kendisi önemsiz değil o önemli..

şirket hatları gene bunlarda olduğu için elden bir şey gelmiyor şimdilik ancak şahsi hattım yok. adamların pekte umurlarında değil görüldüğü üzere on bin abone gittiyse yüz bin abonelik para akışı yapılmıştır bir yerlerin ihaleleri ile vs. yoksa koskoca kurumsal bir şirket neden körü körüne ve tepkilere rağmen tecavüzcüler ile dirsek temasında kalsın ki..
hattimi iptal ederek türk telekom'a gecmeme neden olmustur. Yillardir ödedigim her kurusu haram ediyorum bunlara.