bugün

türkiye' yi avrupa kupalarında temsil eden fenerbahçe' yi desteklemek.
belki bu entry başka başlıklarda yer bulabilirdi ancak çoğu galatasaray ve beşiktaşlı' ya birkaç gündür sorulan bir sorunun cevaplarından biridir.

--spoiler--
soru: fenerbahçe' yi arsenal karşısında destekliyor musun?
cevap: evet, türkiye' yi temsil ettiği için fenerbahçe' yi arsenal karşısında destekliyorum. yenilse bile yürekli oynamasını istiyorum.
--spoiler--
holiganlıkla gerçek taraftarlığın arasındaki kalın çizgiyi görebilecek kadar akıllı insanların eylem çeşitlerinden biri.
göğsünde türk bayrağı olduğu için avrupada daima desteklenmelidir
(bkz: hepimiz fenerbahçeyiz)
edit:bu nasıl eksilenebilir rengimi belli etmemişimki neye eksi verdin fenerbahçe adından rahatsız olanlar sözlükde çok heralde inadına fenebahçe bunuda eksile
asil takımların asil taraftarlarına yakışan harekettir. ben de destekliyorum ama iddaa da ne olur ne olmaz arsenal'e verdim. Yatarsak fener'den yatalım. aynı güzel hareketleri beklemek gibi bir niyetimiz de yok onlardan. velhasıl bizimkisi...

(bkz: çok güzel hareketler bunlar)
Türk olmanın getirdiği olgulardan birisidir. Zira Türk'üm deyip avrupada oynayan türk takımını desteklemeyen birisinin türklüğünden şüphe duyulması gerekmektedir. bir bu kişiler genelde kendi takımlarını desteklemeyenleri vatan haini gözüyle bakar! burada ince bir çizgi vardır.