bugün

Halilodzic bu takımı şampiyon yapamazsa topuğuna veda edecektir, hedesi sebebi olan olay.
Şampiyon olursa (ki tüm risk ve amaç o yönde) hedefine ulaşacak transferlerdir.

Şampiyon olmasa, ts haksızlığa uğradı, devlet ts'ye yardım etsin diye feryat edilir.

Reza bir taraftar, ali ağa bir taraftan, hes'ten pay almalar bir taraftan, hiç olmadı örtülü ödenekten paralar ödenir.

Hiç endişelenmeye gerek yok ağalar. Yıllardır bu böyle.

Sen vergini ödersin, hizmetini yaparsın; başkası siyasi rant uğruna o parayı alır bir kulübe verir. Yeterki ses etmesinler diye. Ve bu ilk değil. Son da olmayacak.

Edit: 2 yıldır uefadan para geldi deniyor. Bosingwa, malouda, celutska, bamba, cech gibi bilimum transferleri de uefa eşantiyon olarak vermişti zaten abiler.

Neyse amq zaten şu halilodziç varken cr7'yi alsan elde patlar.
iki yıldır şampiyonlar ligi ve uefa avrupa liginden eşşek yükü ile para gelmesine rağmen yapılmayan transferler bu yıl yapılmıştır.
Kevın constant favorim .
2012 sezonunda şampiyonlar ligine türkiye şampiyonu olarak katıldığında kasasına giren 25 milyon euro (artı 7 puan'ın ücreti) faiz'e yatırılmıştır muhtemelen. bugün de bu transferler bu paralarla yapılmaktadır.
Açık konuşmak gerekirse cardozo ve halilodzic dışında boş transferler.
şikecilere dert olduğuna göre yerinde transferler demektir.
haciosmanoglunun tayyip yalakaligini sevmem hatta bu yüzden nefret ederim o adamdan. bu durumu bir taraftar olarak ben eleştirebilirim. hakkımdır. ancak, başkanları şike yapmaktan mahkum olmasına rağmen, göt yalayiciliği sayesinde hala disarda olan bir klübün taraftarının bu konuya deginmesi sadece komiktir.
bu sene satılan ve alınan oyuncuların carisi (-)4 milyon avrodur. geçen senelerde avrupa kupalarindan gelen paralar ve hali hazırda satılığa çıkarılmış oyunculardan gelmesi muhtemel miktarlar göz önüne alındığında, boyunu aşan transfer yapıyor denmesi, en hafif tabirle cahilliktir.
büyük ihtimal benim haberim olmadan, beni başkan yapmalarından kaynaklı transferlerdir.

o kadar para bir anda nereden çıktı aceba?