bugün

başlığın aslı "trabzunlular kahvesinde trabzonsporun maç yaptığı rakip takım taraftarı olarak maç izlemek" olacaktı ama 50 karakter değil 150 karakter olsa sığmaz mnskym..

zor bi durumdur efendim..

karadeniz insanının sinirli yapısından olsa gerek (ben de karadenizliyim) beraber maç izlediğiniz ve sayıları yaklaşık olarak 100-150 kişiyi bulan bir güruh tarafından sert bakışlarla taciz edilerek, her türlü sindirme politikasına maruz kalarak takımınızı desteklemeye çalışırsınız..

bu amcalar kendi futbolcularının en küçük hatasında basarlar küfürü..

hakem, kendileri aleyhine faul çalınca basarlar küfürü..

rakip takım oyuncusu faul yapar basarlar küfürü..

şenol güneş oyuncu değiştirir, "ulan o adam çıkartılır mı" deyip basarlar küfürü..

bu amcalarla maç izlemenin tek keyifli tarafı, etmiş olduğu küfürler çok yaratıcı oluyor bu amcaların..

trabzonlular kahvesinde maç izlemek zordur vesselam..
bugün yaptığım şeydir. bir bursasporlu olarak trabzonsporun şampiyon olmasını istedik fakat olmadı.
geçen sene bir daha tekrarlamamaya yemin ettiğim olaydır.

en son onur kıvrak'ın topa çıkıp topu uzaklaştırmasına küfür edildiği için direk gittim lig tv bağlattım bu ne işkence lan.

hatta zamanında bi teknik direktör istifa edince sormuşlar niye istifa ettin diye...adam da demiş ki şehirde yüzbinlerce kişi futboldan anlıyor bir ben anlamıyordum

böyle de özetlenebilir hadise.