bugün

Yorulmuştur.
edep, ahlak, görgü görmemiş erkeklerdir.
bence bunlar 2 kişilik para versinler zira yanlarında iki büklüm oturmuş kadınların da yerlerini işgal ediyorlar.

bunların toplu taşıma kullanmaları yasaklanmalı. kenarı tellerle çevrili kamyon kasasında yolculuk etmeleri müstehak.
Benimdir. Ne mecbutriyetim var sana yer vermeye ya da nezaket göstermeye sende aç otur eşit değil miyiz. iki kere basarım icap ederse. 2.30 da 4.60 paramına sanki.

Edit: dikbasar'ım

Biz biliyoruz bu kezbanları esenler metrosuna git gelip dayanırlar sonra da ayyyy dayanma be sapık diye bağırırlar. Basit numaralar bunlar.
1.60'lık kezbanları rahatsız eder. evet.
Ayıdır. Bunları alıp ormana salacaksın. Yanlışlıkla insan olmuş bunlar. Duyarlılık, görgülü olmak diye insani erdemleri bunlara ne yapsan da anlatamazsın. Kalın kafaları almaz.

Samimi olarak söylüyorum Erkeklerin önemli bir Kısmı böyle. fazla yer kaplıyorum, yanıma bir kadın da oturdu, biraz toparlansam iyi olacak diye düşünen bir adama çok ama çok az denk geldiğimi söyleyebilirim. Hepsinin illa mutlaka o kırılası bacakları açılacak. O bacak niye açılıyor anlamıyorum cidden. keşke ölseniz.
hanzodur, kekodur.

bu durumu savunanlar olmuş bir de. gerizekalılar mı yoksa yaptıkları tacize kılıf mı uydurmaya çalışıyorlar anlamadım.

ben de 1.80 boyundayım. benim kuzenim 1.90 boyunda. ama böyle davranışlarda bulunmuyoruz. evet bazen bundan dolayı otobüslerde minibüslerde zorluk yaşayabiliyoruz. yanımda biri yoksa ben de açmak zorunda kalıyorum. ama yanıma biri oturunca kadın olsun erkek olsun bir toparlanırım. çünkü aynı şey bana yapılırsa rahatsız olurum.

bu terbiyesizliktir, edepsizliktir, adap bilmemektir. şehirde yaşamayı öğrenin lan dağ hanzoları. *
Kadın erkek farketmeden rahatsızlık veren bi durumdur. Oturup kalkmayı bilmek adaptır görgü kuralıdır ama görgüsüz terbiyesiz insan ülkemizde bolca mevcuttur. Böylelerinin ayrık bacaklarını dürüp büküp götüne sokmak gerekir.