bugün

tarafsız medyamızın götünden haber uydurma becerisine maruz kalmış insan...kim olduğu önemli değildir efendim fakat bir bayana oyunu bırakıp laf atmak oranı buranı sallamak direk kendisine elini koluna sallamak ağız yüz hareketlerini taklit ederek rezil etmek için elinden geleni yapmak sanat değildir...

oradaydım arkadaşlar dinleyene anlatıyorum:

oyun ankara büyük tiyatroda oynandı..cuma gecesi 20:00 da başladı...devlet tiyatrosunun oynadığı genç osman isimli oyundu...oyuna gitmeden önce oyunun içeriğinden haberim yoktu açıkçası tavsiye üzerine gittim ve adından da anlaşıldığı kadarıyla tarih konulu olduğu malumdu...neyse zannedildiği gibi girişte türbanlı pek kimseyi görmedim...önden 4veya 5. sırada yerimi aldıktan sonra oyunu izlemeye koyuldum...ilk perdenin sonuna doğru lehistana sefere giden yeniçeri ve sipahiler güya orada canı dertlerine üşüyor savaşmadan geri dönüyor ve alem yapmaya başlıyor..burada oyuncular şalvar gömlek döndüler sahneye ve yeniçeri ve sipahi başları oynamaya dans etmeye başladı...burada hakareti gerçekleştiren şahıs sipahi başı şiir deyiş gibi birşey söylemeye başladı şiirin nakaratı bombok kelimesiydi ve bu şahıs bunu ısrarla seyirciye söyletmeye çalıştı...ha bu arada buraya kadar osmanlıyla dalga geçen sahneler elbette mevcuttu tamam dedik sanattır neticede..bu sipahibaşı sümeyye erdoğan olduğunu sonradan öğrendiğim bayanın önünde * önce bi el kol hareketleriyle totoştan bozma bi dans etti diğerleriyle beraber...sonra bir şiir okudu devlete hükümdara bindiren..sonra bu şiir devam ederken başladı bu kapalı bayana laf atmaya...laf sokmalar sakız çiğniyormuş bayan ağzının taklidini yapmalar el kol hareketleriyle taciz etmeler küçük düşürmeye çalışmalar devam ederken iş terbiyesizlik boyutuna gelmişti...en son bayana dalga geçer tarzda küçük düşürücü bi soru sordu herkes dikkat kesildi...ardından bayan cevap vermeden ayağa kalktı yanında 2 tane daha kapalı bayan vardı zanediyorum arkadaşlarıydı onlar da...onların salonu terk ederken arkadan bu terbiyesizliğe ve seviyesizliğe dayanamayan toplu şekilde yaklaşık 100 kişilik bi grup bu olay üzerine salonu terk etti...bu salonu terkedenler haberde bahsedilen polisler değildi...onlar tesadüf üzeri sümeyye erdoğanla aynı tiyatroya gelen ve çoğu o bayanın sümeyye erdoğan olduğunu bile bilmeyen farketmeyen polis akademisi öğrencileriydi...koruma değillerdi...sümeyye erdoğan korumalarıyla falan da gelmemişti gayet normal insanlar gibi 3 arkadaş gelmişlerdi...

sonra ne oldu..oyun devam etti kimseye birşey olmadı..incinen bir gurur vardı...sadece başbakanın kızı olduğu için küçük düşürülmeye çalışılan dalga geçilen bir kız kaldı akıllarda ve bunun adı sanattı...
oyunun başında daha önce izlemiş olan arkadaşım duygusal bir oyun dedi hatta ağlatır dedi oyunun sonunda ise olmayan sahneler eklendiğini bazı sahnelerin uzatıldığını söyledi ben onun yalancısıyım...
medyamız yapacağını yapmış görüldüğü üzere olayı bir güzel çarpıtmış yuvarla kelimelerle...haberi okduuğunuzda 150 kişilik polis grubu diyor evet 150 kişilik polis akademisi öğrencileri grubuydu sümeyye erdoğan ı tanımıyorlardı bu olayı planlamıyorlardı ve kimseyi korumuyorlardı...

olay bundan ibaretti sözlük ahalisi korkmayın...
(bkz: la bi siktir git)
ayrıca bkz:

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=22976493
hakka ve hakikate düşman kimseciklerin sümeyye erdoğan krizi olarak lanse ettikleri orjinal kriz.
hükümete çakmanın meşru yollarını bulamayan eziklerin böyle asparagaslara sarılmalarına aşinayız elhamdulillah. dün bazı sözlük yazarları 150 koruma polisi abd başkanında yok diyorlardı, demek ki sümeyye erdoğanda da yokmuş haberiniz olsun.
sanatçı olunca gayrı meştu ilişki mübah, sanatçı olunca namaza dine diyanete sövmek serbest oh ne ala memleket. adam olun 2 dakika seçime az kaldı gücünüzü sandıkta gösterin.