hiç gevelemeden baştan söyleyelim... burada en önemli kriter tipsiz erkeğin parasının olması zorunluluğudur. zaten hayata 2-0 yenik başlayan tipsiz erkeğin arkasını yaslaması gereken mecburi donanımlara gereksinimi vardır. öncelikle zeki olmak zorundadır, düzgün karakterli, iletişimi kuvvetli, denge sağlayıcı ve sempatik olmak gibi özelliklere ihtiyacı vardır. yakışıklı değilsin ama sempatiksin yalanı da buradan çıkmıştır. çünkü bu özelliklere sahip olmaz ise kızların kız olmasının bile yettiği bu ortamda bir erkek olarak kendisine olan sabır pek uzun süreli olmayacaktır.
gelelim kızlarla olan duruma. hem parasız hem çirkinsen offf off offff...
maalesef asosyal bilimler fakültesinin bir üyesisin.
tipsiz erkek genelde kızlara hayır diyemez çünkü hayır derse o kızları kaybedeceğini düşünür ki zaten çirkin olduğu için kızların büyük bir kısmı bunu yapacaktır. ancak bu bir filtrelemeye ve şansını biraz arttırmaya sebep olabilir.
tipsiz erkeğin parası var ise kızlar zaten çok iyi biri der çok karizmatik der yine hoşlanacak bir şey bulur. tipsiz erkek büyük ihtimalle aşık olduğu kızla hiç birlikte olamaz. onun beraberlikleri genelde onu tercih edenler olacaktır. kızlar ona hep arkadaş olarak bakar, hep kullanabileceği ya da dertlerini paylaşabileceği birisi olarak kenarda tutar. tipsiz erkeğin onu uzayda yakalasa oksijensiz zikeceğini bilen bu kızlar sanki bu hiç akıllarının ucundan bile geçmemiş hiç bilmiyorlarmış gibi davranıp bunu öğrendiğinde de şaşırmış gibi yapar ve tepki gösterirler. tipsiz erkeğin ilişkilerinde ayrılan taraf olma ihtimali çok düşüktür. tartışma yaşandığında sonunda toparlaması gereken tarafın kendisi olduğunu bildiği için daha baştan maçı kaybetmiştir. en acısı da kaybetme korkusunu çok fazla yaşatamadığı, yaşatsa da çok uzun sürmeyeceği için bu ilişki büyük ihtimalle yakışıklı ve piç bir erkek tarafından aldatılmakla son bulacaktır.
(bkz: okumadım)
yazılanlar doğru arkadaşlar tipsizseniz kimse vermez. ben orta yakışıklı sayılırım paramda orta o yüzden ara sıra veriyorlar bana.
Gördüğü/ muhabbeti olan her kıza yazması gerekliliği de bu mecburiyetlerden biridir.

Zaten adamın milyonda 1 şansı var denemekten ne çıkar ne kaybederim diye düşünüyor.

(bkz: ben değil bi arkadas)

Yok lan ben ben amk.
tipsiz erkek yoktur.

parasız erkek vardır.