bugün

https://youtu.be/TP1zb49bwX4

Trt genel müdürünün oturuşu herşeyi açıklamaktadır.

Şimdi siktirin gidin.
https://youtu.be/Fz77ItmyCU4

Beni siber suçlara şikayet edecek yavşak, şu görüntüleri psikyatr derneklerine şikayet et.

Amk koyunları sizi.
ilgili fotoğraflar bildiri okunmadan önce değil kadın spiker kurtulup cnn de açıklama yaptıktan sonra normal habercilik hayatına döndüğünde çekilmiştir. ben bizzat olay gecesi tv takip eden biri olarak buna şahidim.

ikincisi bildiriyi falan ezberlememiştir. kameranın yanında tutulan levhalar sayesinde bildiriyi okumuştur. zira haber spikerleri kameraya bakıyor gibi görünse de aslında haberi hep kameranın yanında bulunan panodan okurlar.

kadının terlemesinden, beden dilinden, yüzünün kireç gibi olmasından suçsuz olduğu ortadadır. zaten kurtulduktan sonra cnn açıklamasında ağlamaklı olmuştur.

bir insana da çamur atmayın amk. sizin için basit bir olay olabilir ama bir kadının kariyeri, hayatıdır söz konusu olan. yoksa babamın oğlu değil ya neden savunayım?

editus: darbenin tiyatro olması kadın spikerin kafasına silah dayanmadığı anlamına gelmez. kendiniz gibi düşünmeyenleri hemen ak partili, çomar, yobaz diye yargılıyorsunuz. şüphe yok ki anlamdan dinlemeden yargıladığınıza göre asıl yobaz sizsiniz. ak partili falan değilim hatta apolitiğim. türkiye'de oy verilecek bir tane bile parti olduğunu düşünmüyorum ama bu meclisi bombalayan -eğer gerçekten bombaladıysa- pilota tepki gösteremeyeceğim anlamına gelmez. kendinizi dar kalıplara sıkıştırmayın lütfen.
Kadının ellerini sık sık bağlaması, yüz ve boyun bölgesindeki bazı kızarıklıklar, kağıtla oynaması, etrafa bakınıp durması, metni okurken yutkunup durması.. daha da sayılabilir.
Bütün bunlar bal gibi de stres. Bunlar ygs'ye 5 dk kalan öğrencide de görülür, ilk buluşmaya giden bir kızda da.
Dolayısıyla tiyatro, efendime söyleyeyim; darbe yanlısıdır v.s gibi iddiaların gerçeklik payı yoktur.
kimsenin arkadaki monitör görüntülerinden doğrulamayı akıl edemediği gerçektir.

bu hatun darbe yanlısı mı değil mi bilinmez ama arkasındaki monitörlerdeki görüntüler bildiriyi okuduğu andaki görüntülerle örtüşüyor..
bu akplilerin hepsi sırıtık olduğu içindir.

1 saat önce darbe olmuş damat ferit gülmekten kırılıyor, spiker zorlama somurtuyor falan.

yani komik olup da bizim anlamadığımız ne onu söyleseler de biz de gülsek.