bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
(bkz: thorin in kılıcı orcrist)
(bkz: thorin mesekalkan)

gandalf'ın kullandığı glamdring'ın eşidir bu kılıç. orc'ların korkulu rüyasıdır ki (#3306509) ile bi' kaç tanesini hadım ettiğine ben bile şahit oldum.*
liberalizmi özümsemiş tavrıyla, sözlükte git gide artan sayısından daha da keyiflendiğim özgürlükçü yazarlardan biri daha..
(bkz: #8020629) asker ve polisleri öldürmeyi kendilerine mübah gören insan kılıklılara güzel bir yazı yazmış. ellerine sağlık. yok böyle bir şey zaten, öyle bir örgüt ki, kandırıyor, 16 yaşındaki sibel yalçın diye bir kızı, o kız da 18 yaşına gelince gidip daha 23 yaşında gencecik anadolu delikanlısını üzerinde polis üniforması var diye, karşılık vermesine imkan bile vermeden şehit ediyor ve bunu büyük bir başarı görüyor kendince. bu zihniyetten biri ölünce onlara ölüm hak olmuyor? sorarım size sevgili zereciler, o dyp binasının önünde 23 yaşındaki polisin ne günahı vardı? zere de gencecik polisleri karşı koyma imkanı vermeden öldürmekten zevk alanlardan sadece biriydi. onlardan sadece biriydi, eceliyle gitti işte...