bugün

gece gece aklıma geldi. nerelerdedir acep?
(bkz: kafayı kırmış sözlük yazarları)
(bkz: kafa ütüleyen sözlük yazarları)
sözlükte 20 tane falan fake hesabı var sanırım. ergen ergen işler peşinde.
bilinen 2. patlamasını dün yaşamış.

sözüm meriçlere,
her kadın sandığınıza oranızın buranızın resmini atmayın.
atarsanız da yüzünüzü falan gizleyin patlamayın.
bir dönem her gün nickaltı sol frameye düşerken, iki kelime yazsa direkt 25-30 artı alırken, gidişinden sonra hakkında sadece 2 entry girilmiş, patlamış bir balon.
mıymıy, kafa şişiren ütüleyen ağrıtan, sözlüğü sağa sola öfke kusma/saçma aracı olarak kullanan, ruh ve saplantı hastası ve ilgi budalası pembiş renkli ortam hümanisti.
biraz kafa kırık ve kendi kendini paralayıp yiyip bitiren, sıkıntı problemli bir tip olduğu gayet açık.
iyi yalamışsınız helal..
not : bir an paylaştığı görsellere bir bakayım dedim, gram zeka kırıntısı yok değil bir kadına bir erkeğe bile yakışmayacak düzeyde safi argo ve küfür. kafayı sıyırmış manyağın teki.
gitmis cicegim insallah mutlu olur esiyle cocuklarıyla.
"yarrak" yazsa 1500 oy alacak yazar. girdiginiz kurumda bir özelligi olmamasına ragmen müdür olan, patron olan tipler vardır, oraların eskilerindendir, erkenden kapagı atıp yükselmişlerdir, onun uludag sözlük versiyonu olan yazar. no offense.
(bkz: #37796483)
Allah sabır versin arkadasım insallah en kısa sürede atlatırsın acını
Esine cocuklarına sımsıkı sarıl senin hayatın bundan sonra baslıyor.
üç hafta kadar çaylak kalmama neden olan yazar kişisi. enteresandır, kuklanın üçte biri takipçi sayısına sahip olmasına rağmen yazıları kukladan daha fazla okunur ve daha fazla beğeni alır. işin o kısmı bizi ilgilendirmez, gördüğüm kadarıyla sözlükte yazdıklarını farklı ortamlarda da paylaşıyor, buradaki tartışmaları oralara da taşırıyor. Bu bağlamda sözlükteki yazılarıyla sosyal hayatını bütünleştirdiğini düşünebiliriz.

kendimle ilgili konuya gelirsek, bir bayanla bir özel güvenlikçi arasındaki tartışmada ben özel güvenlikçinin safında yer aldım ve bunu da meslek gereği özel güvenlikçi bir çok arkadaşımın olmasına bağladım. bir bayan bir polisle, bir askerle tartışıyor olsaydı, gene aynı tartışmalar olsaydı ben bayanı desteklerdim. ancak özel güvenlikçiler silah taşımayan ve buna rağmen kendilerinden silah taşıyanlarla aynı görev beklenilen ve genellikle fakir ama gururlu insanlardır. pek kimseye yanlış yapmazlar. belki ülkede suç oranı en düşük kesimdirler. bu yüzden hem arkadaşlarım vardır hem de şahsen sempati duyduğum bir kesimdirler. ben bu konuyla ilgili "sosyal medyada özel güvenlikçilerin aleyhine duyar kasanları" eleştiren bir iki başlık açtım. bunlarda bu yazarı eleştiren, ismini geçiren, hatta burada herhangi bir yazarı ima eden ya da ismini geçiren hiç bir şey olmamasına rağmen, "sosyal medyadaki bazı orospular özel güvenliklerin aleyhine çalışma yürütüyor" dedim diye, "sen bana hakaret ettin" diyerek, tüm o yazılanları kendi üstüne alınıp oradan beni sürekli bir taciz, hakaret ve saldırı altına aldı. her ne kadar bir bayan olduğu için yanıtlarım belli bir ölçüyü aşmamış olmasına rağmen, sonucunda amacına ulaştı ve 3 hafta sözlükten beni men ettirdi. yazdığı bir yazıda "o da yetmez, silmeniz lazım" bile demiştir.

benim kendisiyle bir sorunum yoktur. aramızdaki sorunun da yanlış anlamadan kaynaklandığına inanıyorum. düzelir inşallah.
Selam yüce ruh!

Bundan yaklaşık 1.5 ay önce titrek ellerimle çaylak olarak ilk enrty'mi girmiştim. Sözlük ortamına yabancıyım, kaygılarım vardı. Yazar olma sürecim uzayınca karamsarlığa kapıldım. Hayattan zevk alamamaya başladım. Dünyam kararmıştı. işte tüm umutlarımın tükendiği o anda seri olarak 8 entry'mi beğendin. içimde tekrardan hayatı hissettim, cesaretimi geri kazandım. Avatardaki ağaç gibi oldun benim için. Bugün buraya yazar olarak yazabiliyorsam senin sayende. Auranı dünyanın heryerinden hissedebilirim, iki elim kanda dahi olsa yardımına koşabilirim. Kalbi iyilik dolu insan, teşekkür ederim.
suruç patlaması başlığında "33 kişi katledildi" diye zırlayan, ahmet kaya başlığında sözde barış ve kardeşlik (!) sözlerini paylaşıp * yapış yapış bir hümanizm kasan, aklıevvelin biri kalkıp şuraya yazsa ki "berkin elvan şehittir, onurumuzdur, unutturmayacağız vs. vs. zıvaralar" kalkıp onu da çocuk gibi artılayacak olan, gerçek anlamda atatürkçülükle ilgisi olmayan dar ve sığ zihniyetli bir adet y-chpli yazar.
yazığı güzel şeyler var amenna fakat ;

yazdığı ve haftanın en beğenilen entrylerine giren yazılarının çoğu 'iyi' olarak değer görebilecek ama ' en iyi ' olamayacak olan yazıların sürekli üst sıralarda olması beni tedirgin etmiştir.
Okunmaya değer güzel yazılar yazan, iyi bir yazardır..

Kötü sözler söyleyenler yüzünden üzülmesin..

Yazmayi hiç bırakmaması dileğiyle, iyi yazmalar dilerim..
(bkz: #37361637)

neymiş bedeli "mrs. duyar"?

https://galeri.uludagsozl...rtia-tarzı-duyar-1495844/

Bu ne? sen "evli" ve "anne" yaftalarını aldın diye insanlara hakaret etme özgürlüğün mü var sanıyorsun?

sen neye güvenerek insanları tehdit ettiğini sanıyorsun?

seni seviyesi olan yaşını başını almış kültürlü bir kadın sandık ama sen "cadaloz bir mahalle karısı" seviyesinde insanları itham etmeye başlamışsın?

hayırdır?
sürekli edebiyat yapan, duyar kasan yazar.
yazılarını beğendiğim ve severek takibinde olduğum bir yazar. üstelik ufak atarlanmaları ve sinirli entryleri nedense cezbedici geliyor.

izindeyiz themis. saygılar...
karanlıkta koşanlar dizisini izlemiş olan ender insanlardan biri.
(bkz: #37240501)

gayet hoş nüktedan bir takılma maksatlı olarak söylenmiş laftır o. üzerine herkes yazdı çizdi güldük eğlendik.

öküz altında buzağı aramanın bir amacı yok.

boyu 1.60 dan kısa olduğu için üzerine alınmış sanırım.

orada burada duyduğunuz her lafı sanki kendinize söylenmiş gibi davranırsanız üzülürsünüz normal.
Arada üzülerek de olsa eksi verdiğim yazar.
Sozlukte saygiyi hakeden bikac yazardan biridir benim icin
Dedigi-yazdigi herseye gözüm kapalı imzamı atarim
Eksik olmasin.
görsel
Teşekkürler efendim.
Şu an tam 5 entry mi beğenen yazardır gerçekten kim olduğunu acayip merak ettim.
(#36997870)

Kendisine izmirli, anne, cumhuriyet kadını, Karşıyaka taraftarı, hukukçu, çağdaş, entelektüel, Atatürkçü olduğu sebeplerinden ötürü aşırı saygı duyardım, sansar Ve gazapizm dinlediğini öğrenince daha da saygı duymaya başladım. Varolsun. *
Dondurulmuş Patatesi ve patlıcanı üzerine az bir yag gezdirip fırında pişirince kızarmış kadar olmasa da zevkle yeniyor.

Bir yazar.
izmirli olduğunu düşündüğüm ve mizahi girilerimi artılayan. Güzel yazan yazar. Müsait ise birkaç soru sormak isterim kendisine.