bugün

yılın öğretmeni seçilmesi gereken kahramandır...

http://www.haberkita.com/...yi-boyle-aldi-h13676.html
helal olsun sana öğretmenidir. gerçekten kahramanlık yapmıştır.
(bkz: öğretmen olmak istenilen anlar)
göt verilesi öğretmendir. tebrikler hocam.
gerçekten öğretmendir.

saygının en büyüğünü hak eden öğretmenlerdendir.
o kesinlikle ama kesinlikle bir türk öğretmenidir.
ruhunu satmamış, tebrik edilesi öğretmendir.
hem ağlamamıştır, hem de insandır. aslandır aslan.

edit: eksi falan önemli değil de eksi butonuna basan zihniyeti gerçekten merak ediyorum. *
kahraman meslektaşımdır kendisi. beni yoktan yere duygulandırmıştır, helaldir.
elleri öpülesi öğretmendir, kendi canını hiçe sayarak öğrencileri korumuştur. inşaallah sürmezler ücra bir köye.bu ülkede iyilikler ceza ile ödüllendirilir.
mesleğinin gereği olarak, bazılarına her durumda ve şartta bu ülkenin nasıl korunması gerektiğini öğretmiş eli öpülesi kahraman öğretmendir. öğrencileri için belki de canından olacaktı ama o gözünü bile kırpmamış. demokrasi ve hak aramaktan anladığı eline silah alıp dağda adam öldürmek, şehirde de masum insanlara molotof ve el bombası atmak olan şerefsizlere ve "dağda ölen teröristlere acımıyorsanız insan değilsiniz" diyen sözde vatan severlere de kapak olmuştur aynı zamanda!
sabah sabah gözlerimi dolduran öğretmen.

bir tarafta masum çocukların canına kasteden insan evladı, diğer tarafta o çocuklar için canını tehlikeye atan insan evladı. bunların ikisini de bir anne doğurdu ya, ben daha bişey demiyorum.
öğretmendir adı üstünde. yeri gelir, burada sözlükte milletin cayır cayır eleştirdiği öğretmen maaşının tamamını öğrencilerine harcar, yemez yedirir, giymez giydirir. bunlar klişe şeyler gibi gelebilir ama böyle öğretmenler varlar ve ben bunları tanıyorum. bunlar bu toplumun bilinmeyen, görülmeyen, pek göz önünde olmayan kahramanlarıdır. yeri gelir, okulunu basan, kendini bir bok sanan bir teröriste de gereken cevabı verir.

eğitim fakültelerinde karate, judo vs çeşitli uzakdoğu sporlarının öğretilmesi konusunda da bir önem arzetmektedir ayrıca bu video. bu toplumu kurtaracak olan aklı başında, onurlu, şeref sahibi, cesaretli bu öğretmenlerden başkası değildir zira.
sürülebilecek bir yer bulabilirlerse sürülecek öğretmendir. olmadı kıdem-maaş kesme cezası falan uygulanmalıdır.

şehit ailelerine ceza veren bu devletten, gazisini otobüsle evine gönderen bu devletten, teröristi öldürüne ceza veren bu devletten...

sürsünler o öğretmeni ceza versinler olay yerinden kaçmayıp öğretmen gibi davrandığı için.
gerçek öğretmendir. cehalete karşı, etnik ideolojiye karşı ayakta durandır. tebrik edilmelidir.
tek korkum bu kadar açık hedef haline getirilmemesidir. gerekirse başka bir bölgeye tayin edilmelidir.
(bkz: bombacı mülayim)
adam sıfatına yakışandır.