bugün

tanım: alexin söylediklerini aktarmaktan başka bi görevi olmayan hafif iletken şahsın kibir yumağı içinde kaybolmuş olması durumudur.
bugün gündüzün bi vakti nasıl olduysa - bu aralar pek izlemiyorum- ntvsporda alexin basın toplantısına denk geldim
(altını çizip büyüteçle vurgu yapıyorum basın toplantısı alexin ve herkes alex için orda anla artık)
hay gelmez olaydım dedim kendi kendime. neden mi?
Tamam fener şike yaptı ceza alacak vsvsvs. Bissürü zırvalık hepsine tamam uzatmanın manası yok.
Tespit sıçıyorum dikkat : alex bu süreçte hakkaten takdir edilesi bi futbol sergilemedi mi? Yalan mı lan?
Ama kardeşim sen nasıl tercümansın ki bi çuval ego sırtında geziyosun. Adamda bi tavırlar haspam sanki o alex, tercümanı da yanındaki gözlüklü Amerikan film sapığı. Böle kasılmalar felan. Noluyo lan.
Zaten fenerli yönetici, çalışan vs. oralara bulaşmış her insanda bu kibir bu kendini beğenmişlik hat safhaya çıkıyo nedense. Takımımda beğenmediğim tek olay da bu zati. düşün diğer takım taraftarı ne gözle bakıyo.
Ulan alex o kadar gerilmiyo gerilmekten patlayacak adam yaptığı sadece tercümanlık. Az daha sıksa kendini biceps , triceps patlayacak. Mr. Olimpia çalışmadan ama sadece kasarak.
Ben nasıl kendimi kaybetmişim ama zaten şike olayları beni germiş yardırıyorum adama bizimkilerin dürtüklemesiyle kendime geliverdim.
Ben fenerliyim. Valla lan. Çok abartmasam da takımın maç özetlerini felan Avrupa maçlarını kesinlikle takip ederim. Ama böle adamaların benim desteklediğim takımımda yer alması hakkaten bktan bi hadise.
Bi tespit daha sıçim : bizim türk insanının en vurgulayıcı özelliğidir bu. başarılı birinin yanında isen sende onun başarılarından kendine paye çıkarsın. Oğlu üniversiteyi kazanınca altın gününde soruları kendi çözmüş gibi anlatan anneden pay biçin
- çok çalıştık ama bu sene hak ettik
sanki beraber çalıştık.
Çok sinirlendim cidden. Bak bu kadar şey yazdım .
Son olarak şike varsa düşelim. Düşelim de seneye şampiyonluk garanti olsun.
En büyük fener.
güncel Önemli Başlıklar