1. 1.
  kişinin önüne çıkan iki yoldan birini, hayatı ile ilgili kararlarda iyi ya da kötü olandan birini seçmesi... insanın hayatındaki vazgeçilmez ve insanı bir o kadar da zorlayan durum...
  ... fatal
 2. 2.
  puanı iyi olan adamın şeyine takmadığı, puanı kötü elemanın götün götün dolaşmasına yol açan saçmalıklar silsilesi
  ... kingofcomedy
 3. 3.
  internetteki sitelerine aldanıp okula gitmeyin o okulda okuyan adamları bulun konuşun yoksa kafanızı daha, taşa, toprağa, tavuğa, öküze çok vurursunuz.
  ... fotograf cekebilen kara sinek
 4. 4.
  60 yaşına kadar yapacağı mesleği seçmek, hayatının en önemli kararlarından birini vermek. insanın kafasının en karışık olduğu zamanlardır. o dönemde herkes yalan yanlış bir şeyler söylerler.* en önemlisi onca sesin içinde kendi iç sesini dinleyip doğru tercih yapmaktır.
  ... beyaz yalan
 5. 5.
  çok zor bi durumdur karar verebilmek için günlerce düşünülür.*
  ... akslepios
 6. 6.
  her tercih yeni bir başlangıçtır. başladıktan sonra hep ileriye bakmak gerekir.
  ... survival
 7. 7.
  ' cehennemin en sıcak köşeleri, bir karar anında kararsız kalanlara ayrılmıştır ' sözünü unutmayanların duraksamadan gerçekleştirdiği eylem.
  ... unidentified stranger
 8. 8.
  bu sene sınava girenler için, süresi yarın dolacak olandır. kaçırmayın, üzülürsünüz.
  edit: beş ağustos gecesi, 23.59 internet üzerinden tercih yapacaklar için son an, herhangi bir okuldan tercih yapacaklar için mesai saati bitiminde sona ermektedir.
  1 ... de lavega
 9. 9.
  Vazgeçmektir.
  1 ... pudra dantelli krem kurdele
 10. 10.
  seçenekler ( çoğu zaman yoktur, biz sadece iyi hissetmek için var olduğunu düşünmek isteriz ) arasından bir tanesini seçmektir. tercih ettim diye açıklanır durum lakin durum başkadır
  -1 ... sonminardi