bugün

hayırlı olsun. sözlük olarak kaç para veriyoruz ekşiye bu transfer için?
(bkz: beyfendinin ilişiğini kesin)
Valla bu sözlük böyle yönetildiği ve açılan başlıklar kreş muhabbetini geçmediği sürece ben de dahil devam edecek süreç. ekşide 12 sene önce açtığım hesap halen çaylak çünkü önemsemiyorum, ulu böyle devam ederse çok yazar gider, burada trollerle çay içersiniz.
1.8 milyun yuroya gerçekleşmiştir.
kazanan yine zall oldu.
sözlüğü epey rahatlatacak hadise. döşemeli siyaset entrylerini orada girsin artık açık ve net.
tengir budun kim kardeşim ekşi sözlük'ün çapı nedir ? sen uludağ sözlük'ten bahset, interaktif sözlükler arasında sayılır bir o kadar da sevilir yerimiz var, derdini derle topla kendine gel.
Zall’ın finansal fair play kuralları çerçevesinde bonservisi pahalı yazarları elden çıkarma politikası sonucu gerçekleşmiştir.
Taraflara hayırlı olsun, inşallah ekşi sözlük ödemeyi troll bazından yapmamıştır.
senelerdir yazıyordu.

yeni bir haber mi yani bu?

çok da fi fi... *
(bkz: derdini sikeyim butonu)
Bir yazarın gitmesi başka sözlükler ile flört etmesi durumudur. Yalnız diyeyim abi orada karı kız düşer ha burası gibi değil bu kadar uzun ve muhalif yazarsan.

Kendisi gibi güçlü bir kalem kaybettik üzgünüz.altaylar Horada Horada görmayon mu demiş ve gitmiştir belki burada da yazıyordur takip de etmiyorum ama.

Zall ın bonservis için 5000 TL istediği kanzuk un da bunu kabul ettiği bildirilmiştir.