bugün

Biraz önce bu şahıs devlete yakın gazetelerinin manşetlerini vermiş ve şehit haberi yok diye bir pkk lı edası ile devlete saldırmıs. Kimi gazeteyi de kırpmış şehit haberi vermedi diye. Özellikle gazeteler tam sayfa operasyon haberi verirken leş haberi verirken şehitlerimizi ordumuzun resmini koyarken. Bu çakma türkçü özünde ypg koruyucu pkk, dhkpc gazetelerini görmemiş bile sözcü küçük haberle 8 şehit. Pkk gazetesi birgün haber bile yok yine pkk kandil gazetesi cumhuriyet haber yok evrensel haber yok. Ama bu soysuz nedense askere destek olan gazetelere laf vurarak pkk gazetelerine bırak laf demeyi ses bile edememiş. Yani bu gazeteler kötü siz benim gibi sözcü , evrensel, birgün , cumhuriyet gibi pkk, dhkpc medyasını okuyun koruyun orda bolca devlete millete saldırı var pkk yı dhkpc yi aklama var. Hükümeti yıkarsak efrin de ( kendi ağzı ile ) pkk lı yoldaşları kurtulur. Askere , polise destek veren gazeteleri bosverin cumhuriyet , birgün, evrensel, sözcü, t24, abc gazetesi, sputnik oralarda pkk yoldaşlar korunur türk devleti nasıl yıkılır ne yalan kumpaslar sunulur hepsi var. Bu türk milliyetçisi ise ben Fatih Sultan Mehmedim. Bu bildiğin eren erdem , sezgin tanrıkulu, canan kaftancıoğlu.