bugün

Bu aralar sayısı artmış reklamlar fakat reklamı ak parti değil de birini halkbank diğeri ise iga inşaat(3. Havalimanı işletmecileri) tarafından yayınlanmış. Ben referandum haftası, yapılan eserleri gözümüze sokmaya yönelik bir reklam politikası olduğunu düşünüyorum. Gayet mantıklı.

Edit: beni kudurtmayan reklamlardır. Her zaman bu eserlerin yapılmasını desteklemiş biriyimdir.
Güzel reklamlardır.

Daha fazlası için evet diyelim şekerler.
birilerini adeta kudurtan reklamlardır .

çalışmak yerine kıskanmakla yetinenleri baya bir ayar eden reklamlardır .
vatandaşa ne kadar girdiğini hatırlatan reklamlardır.
bayındırlık bakanlığının yapması gereken görevi ;

bakın lan naısıl yaptı işte başbakan işte devlet vs dibi salak saçma işlerlerle uğraşan ve beton dökmeyi harika birşeymiş gibi anlatan insanları eğlendiren reklamlardır..

arkadaş bizi ileri taşımıyor üretimi desteklemiyor.. ülkenin sırtından vergi yükünü azaltmıyor dış borcu ödemiyor doları etkilemiyor.. sadece işe yarıyor. gidip gelmeyi kolaylaştırıyor o kadar... bu kadar basit degil bu kadar imkansız degil araba yapmak .. ama yapmak istemeyenler yol yapıyor.. nasıl osla arabayı alıp satarken iyi para kazanıyor yapmaya gerek yok.. yol yapıyor halkın sırtından alıyor vergiyi.. hep kendi kazanıyor.. halka acayan yok yok yok yok..