bugün

üçlemenin, pc oyunu oynarken yapılan istemsiz hareketlerden sonraki ikinci başlığı.

ben blade'i izliyorum, ki o zamanlar tgrt her akşam ana haber bülteni gibi blade yayınlıyor, ben de malak gibi izliyorum, anneannem (ninem) de o sıra arkamda oya örüyor. veya ben öyle olduğunu zannediyordum, aksiyonun coştuğu bir anda, ninemin o gül dudaklarından istemsizce şu cümleler döküldü: "ya gavur ya". sonra kendi de utanıp, "pıçağı saplayıverdi, arap yamanmış. kalk bana su getir".

o yaz ergenliğe ha girdim ha giricem, eli s.kinde yani, doğal olarak psikolojik sorunlarım var, devamlı trt 4'te açıköğretim derslerini izliyorum, beğendiğim gözlüklü ve bıyıklı bir amca var, matematik sorusunu yapamadı. gittim televizyonun aporlö (hoparlör) kısmına yumruk attım, "güvendiğim dağlara kar yağdı" dedim. o yaz, kadını kovdular. meğersem kadınmış ve coğrafya öğretmeniymiş. yıkıldım. bir keresinde de ekranı yalamıştım ehehe. yanlış anlamayın, dondurma reklamıydı, canım çekmişti lan.

99-00 sezonu, galatasaray o zaman döktürüyor, hagi'nin önderliğinde enfesler enfesi bir takım. ama an geliyor, koca koca futbolculara, milyon dolarlık bebeklere, elimle talimatlar yağdırıyorum, fatih terim kibi. "hasaaan sağ taraf boş" diyordum. hatırlayan olursa, kocaeli maçında hasan şaş da kameralara dönüp "tamam abi, gördüm, çok sağol" demişti. işte onu bana söylemişti.

madem konu spordan açıldı, sene 2001, ay ağustos mu eylül mü ne, "oha dev adam 12 dev adam"ın maçı var, mirsad son saniyelerde serbest atış kullanacak, attı attı, atamadı b.ku yedi durumları yani, o an nasıl bir ruh halindeysem heyecandan kendimi top gibi hissetmişim, iki koltuk ve duvar arasınaki boşluğa kendimi basket atmıştım. deliksiz olsa iyiydi ama panyadan girmiştim. kafam yarılmıştı.

bir de kadınların başkası izlerken televizyonun önünden geçmesi vardır ki, bu da istemsizce, kadınlık hormonlarının yaptırdığı bir şeydir.
(bkz: burun karıştırmak) *
(bkz: uykuya dalmak)*
(bkz: kol ve bacak kaşımak)
(bkz: mısırları dökmek)
yalnız isem çük burun karıştırmak.
(bkz: istemsiz kas hareketi)
ayağındaki terliği sallamak.
her programda farklılaşan sinirsel aktivitelerdir.
-aşkı memnu'da dişleri sıkmak.
-yaprak dökümü'nde kafayı sallayıp içten konuşmak (küfür etmek ya da dua etmek! ali rıza'nın kalp krizi geçirmesi için tabii ki)
güncel Önemli Başlıklar