bugün

sabah akşam her an karşımıza çıkabilecek olan anlaşılmaz insandır. bazıları sabah sabah da karşımıza çıkabilir. ulan sanki rüyanda mı gördün de açmışsın bokum gibi bir parça dinleyip de işe gidiyorsun da milleti rahatsız ediyorsun hödük, diyeceksin ama dayak yersin diye korkuyorsun işte. neyse.
''mal'' kelimesini birebir karşılayan nadir tiplerden biridir.
görgüsüzdür, düşüncesizdir, beyaz gömlekle tamponu çökük şahinin içinde bangır bangır azer bülbül dinleyenlerden bir farkı yoktur. velhasılı kelam ağır apaçidir.
altında tofaş olanların yürüyen arabasız yaya modelidir.
21 yy 2013 türkiyesinde alışıldık manzaralar.
azerbaycan'da çok sık karşılaşılan bir durumdur. para bok olunca telefonlar da iyidir tabi, ses sonuna kadar açılır otobüste, aynı bentderesi kerhanesi yanındaki kasetçi tezgahlarının arasında gezer gibi...
erkekleri kendine biraz olsun alıştırmış ama bayanları ürküten, yıldıran, höşümlendiren olay.
yazık oğlum fakirdir, görmemiştir ama naiftir. Görgüsüzlükten değil görmediğindendir. Kendim gördüm yolda genç çocuk daha dinleye dinleye gidiyodu. Görünce beni başını eğdi utandı eliyle hoparlörü kapamaya çalıştı. Eminim kulaklığı olsa onu kullanır. Ben kötü gözle bakmıyorum kısacası.