1. 1.
  cep telefonu operatörünüzü daha da zengin etme yöntemi.
  1 ... zaknafien
 2. 2.
  işlevsel bişeydir.kafanıza göre tehdit eder,asar,keser,biçersiniz.birebir karşılıklı gelip kavgaya tutuşsanız içinizden birisi maalesef kavgayı kesin kaybedeceğinden olan o birinize olur.**
  1 ... baadir
 3. 3.
  sokakta gerçekleştirildiği vakit onlarca insanın size tip tip bakmasına sebebiyet verecek, yaşlı teyzeler tarafından esefle kınanmanıza neden olabilecek hadise...konuştuklarınızın kamuoyuna açık olması, dinlenilmesi, hatta bankın birinde oturan şahsiyetler tarafından olayın kritiğinin yapılması da cabasıdır...
  ... sophie
 4. 4.
  sonucunda kendinizi ya duvarı yumruklarken yada kavga ettiğiniz kişinin kapısının önünde volta atarken bulabileceğiniz durumdur. böyle durumlarda telefonun kapatılıp deriin derin nefes alınıp sakinleşilmesi önerilmektedir. (bkz: hele otur bi soluklan yegenim)
  ... greyder ben demem
 5. 5.
  eğer kalabalık ve de resmi bir yerdeyseniz, hattın diğer ucundaki kişinin şiddetli bağırtısını herkes duyabiliyorsa, tam bir rezilliktir.
  1 ... preghiera
 6. 6.
  eğer karşınızdaki kişi sizden güçlüyse makbul olan kavga çeşididir. istediğinizi rahatça söyleyebilirsiniz. tabi bunun sonrasını da düşünmek gerekir.
  ... illetyus
 7. 7.
  firmalara yarayan durumdur.
  1.kavga uzadıkça hesap kabarır.
  2.telefonu fırlatma ihtimali olduğundan kavga edenler potansiyel telefon alıcılarıdırlar.
  ... dervisabdi
 8. 8.
  eğer sokaktaysanız, kendinizi beş durak ötede bulmanıza sebep olacak hadise. kavganın hararetiyle ne olduğunuzu şaşırabilirsiniz. merdivendeyseniz, kendinizi bir anda en üst katta bularak, duvarla burun buruna gelebilirsiniz.
  1 ... tepesersemi
 9. 9.
  (bkz: gsm operatorleri stabil askları sevmez)
  ... kor bicak
 10. 10.
  hiç bir sorunu çözememenin yanında, sorunlara sorun eklemektir.
  ... hidden feelings