bugün

31 e başla anca zaten der ve ceketimi alıp çıkarım.
panik.
küfür.
Telefonu kapatmak.
(bkz: elindeki telefonu yavaşça yere bırak)
gitme kal be yanımda. şurada baş ucumda, sana kurban olurum. elvedaa deme bana. ben seni el üstünde; hattaa baş üstünde taşırım merak etmee. elvedaaa deme banaa.

dizelerini söylerken bir yandan da telefonu şarja takmaktır.
Parlaklığı sonuna kadar kısmak ve çaresizce beklemektir.
Kısa mesafe engelli koşu.
telefen şarjı 1 iken yüzde yüz demektir. Yani telefonunuzu boşuna şarja takmanıza gerek yok.
Nokia lumia serisi kullanıcı iseniz korkmanıza gerek yok. O %1 sizi normal kullanımda bir kaç saat idare eder..
o artık kullanılmaz atıp yenisini almak lazım.
Valla benim telefon yüzde 1 iken en kötü ihtimalle yüzde 20 lik bir performans daha sunuyor deposu falanmı var çözemedim yada benim telefon bozuk.

Aldığımdan beri böyle(sıfır aldım.)
O kapanmadan siz kapatın .

Sen istifa edemezsin, ben kovuyorum seni ..
Telefonu evde unuttuğunda yaptıklarınla ayni.

Not: ilginçtir ben seviniyorum.
huawei mate 7 kullanıcısı olarak 4100 mah batarya ile 4 gün geçiriyorum %1 aldığımdan beri görmedim.
ha bundan önce casper kullancısı olarakda %100 görmemiştim hiç prizden çektin mi başlıyordu 100den geri saymaya.
Şarj etme şansımız varsa şarj etmek. Eğer yoksa usulca cebe sokmak. Tabi benim tercihim cep. Cep yerine başka alternatifler de olabilir.
Evdeysek sarja takmak. Disardaysak telefonu kapatıp acarak arka planda calisan uygulamalari temizlemek. Ve aglamamak icin kendinizi tutun.
annenizi arayın. telefon kapaninca ve size ulasamayinca gerçekten merak edecek insan o çünkü.