bugün

çok afili bir iş lan. hem takımın maçlarını saha kenarından bedavaya izliyorsun.
nasıl olunuyor bilen varsa yazsın da öğrenelim ağalar.

fm oyna diyeni üzerim.
kolay iş değil tabii ki kazandığın zaman senden pek söz edilmez fakat kaybetmeye başladığında tek suçlu sen olursun.
çok sıkıntılı meslek. ne yapsan yaranamazsın. şampiyon yaparsın yaranamazsın yapamazsın gene yaranamazsın 2 tane futbolcu kaprisi yüzünden işinden olursun. zor meslek lan. evet.
Çok saçma bir iştir. Oyuncular sana komplo kurup bilerek yenilse işin biter.
Ben yaptım lan bunu;

Bizim sıpaya tek pas, verkaç, orta şut çalıştırıyorum, üç tane arkadaşı geldi, amca bize de öğret bize de öğret, la dedim emmisinin gülü top senin itin olmuş, aldım onları da dörtlü verkaç yapıyoruz, orta çalışıyoruz, bu böyle bir zaman devam etti, üçüncü günün şafağında iki çocukla bi karı koca geldi utana sıkıla, hocam dedi bizimkileri de kabul ederseniz memnun oluruz, tabi dedim ne demek, lan bi baktım kaşla göz arasında 16 tane çocuğum olmuş, artık işi ilerlettim, çocukları yeteneklerine fiziki kabiliyetlerine göre mevkilendiriyorum, hızlı top sürebilenleri kanat yaptım, ayağı düzgün olanları forvete çektim, çalıma girebileni göbeğe koydum, fizik gücü yüksek olanları birebirden sağlam çıkabilenleri stoper yaptım. Sitede zaten ortam müsait, saha olsun kapalı spor salonu olsun hepsi var, lan bi baktım ciddi ciddi çocuklara Alpay özalan’ın videolarını filan izletiyorum. Her akşam eşofmanları çekiyoruz taktik çalışıyoruz, kondisyon çalışıyoruz filan. Baya işi ilerlettik, benim bu hocalığım filan yavaş yavaş sağda solda dillenmeye başladı. Gelen giden hocam diyor. Birgün Malatyaspor’dan Adem büyükle o zamanki Hamza hocayla filan beraberiz(Adem’in abisi sınıf arkadaşım) Türk futbolundaki altyapı sorununu filan konuşuyoruz. Dedim bende süper çocuklar var. Adamlar geldi izledi çocuklardan ikisi Malatyaspor’a transfer oldu, birini Malatya’dan Vestel Manisa spor aldı. Şaka maka Geleceğin milli takım oyuncusu olacak çocuğu ben yetiştirdim ya la. Ahey ahey.