bugün

az evvel arkadaşlarımla islam üzerine tartışırken ortaya attığım tez. tabi ki islamı savunuyordum.

islamda erkeklerin 4 (dört) eş alma hakkına sahip olduğunu söyledim. tek eşliliği kim uydurduysa, nasıl bir hayal gücüne sahipse saçmaladığını, milyarlarca insanı bu tabuya karşı yönlendirdiğini söyledim.

hakikaten de öyle,

insanlara seçme şansı verilmiş ve biriyle olmazsa diğeriyle beraber olma özgürlüğü tanınmış. dinen sakıncası olsaydı zaten böyle bir seçeneğe ulaşıyor olamazdık.

2014 yılının türkiyesinde halen tek eşliliği savunan geri kafalı insanların olduğunu görmekse üzücü. müslümanım diye geçiniyorlar bir de.

gerçek islam bu değil.
tek eşlilik hastalık değil sevgi, sadakat ve uyumun göstergesidir. asıl hastalık hürriyet tarzı haber başlığı atar gibi tamam ben başlıkta tek eşlilik dedim ama aslında o erkekler için tek eşlilikti demektir.
Kadinlarda ozaman 4 erkek alsin amina kodumunun yobazi.
Islamda 4 es hakki var zanneden andavallarini gosterendir. Kadin dulsa bakima muhtacsa alabilirsin. Onun disinda alamazsin. Sacma sapan delilerin yazdigi hadis kitaplariyla islam yorumluyorsunuz amk bi siktirin gidin. Kuran oku azicik kuran birakin arap yalayici sozde hocalarinizi. Zannedersin hepsi farabi. Sizin hoca dedikleriniz var ya esek esek. Gotumuzle guluyoruz size. Nihat hatipogluymus yok saidmis. size su haram.allaha prygambere hakaret dolu kitaplari okuyorsunuz. Allahin indirdigine es kosan yavsaklar sizi.