bugün

rocco tarafından tecavüz edilmesi.
çükü kesilsin al sana ceza.
cinsel organı kesmek en yapılası olaydır bu şerefsize ve alabileceği en adli cezayı almalıdır tabiki. eğer cezaevinden bir gün çıkarsada her zaman her an sürekli bu yaptığı zavallıca olayı karşısına daima çıkartmaktır. insanların ona kötü olan bakışlarıylada yaşayacaktır bi karaktersiz yaratık en büyük cezalardan biri bu bence insan olana tabi.
abazanlara, doldur boşat için kullandırılmalı.

not: askerlik yapanlar doldur boşalt yerini bilir.
http://www.youtube.com/watch?v=N_WEjWtNrPs

ahahaha.
Tecavuz etmektir.
Sike sike öldürülebilirler.
hepsini askere alsınlar cididyim öbür boyu 5 kuruş ödemeden askerde çalışsınlar.birbirlerini siksinler amk.
pipisi kesilsin direk, bi daha yapabiliyorsa yapsın sonra.
pipisinin ucundan at kılı sokup geri çekmek.
daha sonra artacak aralıklarda kıçına balta sokmak. o aralık boyunca tamamen karanlık bir odada yaşamasına yetecek kadar yiyecek, içecekle barındırmak. bazen aralıkları bozuk zaman kavramını tamamen kaybetmesini sağlamak.
önce katrana sonra da kaz tüyüne bulayıp havasız bir yere tıkmak. sonunda cilt nefes alamayınca eziyetli ve ağrılı bir ölüm. eee, en iyisini hak ediyorlar ama değil mi?
diri diri yakmak, ölmeden derisini soyup tuz basmak ve o acılar içinde kıvranırken karşısına geçip bir keyif sigarası yakmak. ha en kötüsü böyle bir şekilde gebereceğini 1 hafta önceden söyleyip o son günlerini de burnundan getirmek.
Azgın eşeklerin bulunduğu ahıra kilitlemek.
kan pıhtılaşmasını engelleyici ilaçlar enjekte edildikten sonra kağıt kesikleri atmak ve çırpınışını izlemek .
devlet de biliyor ve sadece hapis cezası veriyor. devletin bildiği şey ise içerde bu adamın şişlenecek olması. yani tecavüz suçundan içeri girip çıkan herhalde yoktur daha. er yada geç şişleniyor bu adamlar ve öldürülüyor. o yüzden mahkemelerde bu idam gerektiren suça karşı avrupanın gözüne batmamak adına hapis cezası veriyor.

bu düşüncemde de sonuna kadar eminim. birilerine yamanmak için ne yapacağını şaşırmış olmanın verdiği dayanılmaz mutluluğu yaşıyorlar sonra da.
verecek gibi yapıp vermemek.
tuzlu suya bulayacaksin bu herifin sikini. sonra yalatacaksin kecilere sabaha kadar amk. bosala bosala iflahi kuruyacak, geberip gidecek pic kurusu.
hadım etmek en makul olan cezadır.
eskisi gibi sopalarla odunlarla vurmaya gerek yok, tek iğne ile adamı işlevsiz hale getirebiliyorsun.
Cezanın amacı imha etmek, sindirmek veyahut hınç almak değildir. Cezalandırmanın amacı bireyi topluma kazandırmaktır ve tecavüz eden psikolojik olarak hasta durumdadır zaten. Bu nedenle bir hukukçu olarak naçizane fikrim şudur; insancıl, işkenceye kaçmayan bir hapis cezası ile birlikte psikolojik yardım ve tecavüz mağdurlarının yaşadığı buhranlı hayatı ona gösterme şeklinde bir cezalandırma yöntemi, ceza hukukunun amacı düşünüldüğünde makuldür.
müebbet hapis ya da hadım etmek etkili cezalardandır.
idam. kesinlikle idam.
tecavüz ile pedofili farklıdır o yüzden tecavüze ağırlaştırılmış müebbet hapis.

ancak pedofili ise öncelikle durumu kontrol edilmeli. beynin bazı bölgelerinde damar tıkanıklığı nedeniyle oluşan küçük baloncuklar pedofiliye neden olabiliyor, bu durumda kişi ameliyat edilip, hastanede bu tür eğilimleri bitene kadar tedavi edilmeli.

psikolojik sebeplere bağlıysa, o zaman kişinin kendi isteği dahilinde ilaç ile hadım edilme ya da iyileştiği heyet tarafından kabul görene kadar hastanede kalmalı. iyileşmiş olduktan sonra da gözetimi devam etmeli. çocukların bulunduğu yerlerde çalışması da engellenmeli.

bu gibi durumlar yoksa ilaç ile hadım edildikten sonra ömür boyu, 20 yıl hapis yatıp çıkma durumu olmadan, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası almalı.
Götüne kızgın maşa sokmak.
Müebbet hapis + günde üç öğün vibratör.
güncel Önemli Başlıklar