bugün

görsel
bana çok güzel bir gece yaşattın.
mobildeki karakter sınırı yüzünden, hikayemin devamını yazayım. odadan kan ter içinde çıktım. kıyafetle denize girmiş gibiydim. tecavüz olayından sonra kız bana aşık oldu. 4-5 ay falan devam ettik seksüel ilişkimize.
tecavüz kaçınılmazdı onun için sarıldım yoksa sevdiğimi falan sanma.

(bkz: kezban mode on)
başlık: tecavüz sonrası yaşanan diyaloglar

girilen entryler: kendinin komik sanan birkaç tane g.zekalının "ben bu kadar yaratıcıyım komiklik konusunda hahahaa" tarzında girip, tecavüz edilen birinin bu entryleri görebileceğini düşünmeden şuursuzca ve fevri bir şekilde "ekle"ye basıp ne kadar da iğrenç kişilikli olduklarını gösterdikleri girdiler.

tanım: tecavüzü günlük sıradan bir olay gibi karşılayabilenlerin tecavüzün peşisıra yaşadıkları diyaloglar.

yazar notu: etrafında hiç tecavüze uğrayan insan olmasa da empati kurmak bu kadar zor değil! insan olmak daha zor tabi. ama başarabilirsiniz.
dalga geçilmemesi gereken, hayvani bir olay sonrasında yaşanması pek de mümkün olmayan diyalogdur. zira burada dalgasını geçilen diyalog yarın dalga geçenlerin karısının, kardeşinin, anasının başına da gelebilir.
tecevüzcünün neredeyse para cezasıyla kurtulabildiği bi olaydan sonra diyaloğa gerek yoktur sanırım. herşey ortadadır. bununla ilgili komik bişeyler yazmakta zordur. dalga geçilmeye çalışılan şeyin son derece ciddi bir konu olduğunu idrak edemeyenler de nedir bilemedim.
+ hüğğ allah belanı versin niye yaptın.
- içimden geldi .hahaha
balans ve manevrada geçen diyalog;
sigara var mı?
siktir git beeeee.
e: oh tecavüz de ettim artık benimle evlenmek zorundasın yarın istedicem seni
k: iyi ama ben zaten evliyim ki
e: hadi ya
k: ya
e: kadınlara mı 4 eş serbestti erkeklere mi?
k:%%%%
tecavüz eden : tecavüzden evvel kadın dövülür. dövülür ki o iğrenç eylem sırasında karşı koyamasın. kadın kanlar içerisindeyken bunu yapan insanımsı mahlukat eyleme geçmiştir bile. umursamaz. işi bitince sanki çok sıradan bir şey yapmış gibi kalkar. kadını orada bırakır çeker gider. hayatına devam eder. iğrençtir. insan değildir.

ama burada bu durumla dalga geçenlerde en az bu tecavüzcü kadar iğrençtir. insan değildir.
tecavüzcü: özür dilerim.
magdur: .......
genelde şebek olup oylanıcam diye yazılanlar gibi diyaloglar olmaz. önce dünyadan ve hayattan kopulup, tecavüz edene bela okunur, mümkünse bir psikolog bulunup tekrar hayata ve insanlara güven duymak adına birşeyler yapılır.

mağdure: ayy bittiyse işin çekil, sözlüğe girip bu konuda diyalog yazıcam.
t.c. : bu da benden sapık çıktı arkadaş. yuh.
[mahkemede]
+ kızım bu mu sana tecavuz eden?
- evet hakim bey bu.
+ yaz kızım. sanığın 9 sene ağırlaştırılmış hapis cezasına, iyi hallerine dayanarak 4 e indirilmesine, bunun da 3 buçuk senesinin 550 tl para cezasına çevrilmesine, kalan 6 ayınında hapiste yatmasına karar verilmiştir.

[içerde]
* tecavüzden girmiş or.spu çocuğu!
/ ööyle mi? gel bakiym sen buraya...

[morgda]
- niye ölmüş bu?
+ tecavüzden içeri girmiş, şişlemişler pezevengi.
- arghhhh 40 senedir çobanım böyle göt görmedim be!
+meeeee
kız: evlenicek misin benimle?

hayvan: yuh artık tecavüüz ettim lan pes yani pes!
tecavüz edene tecavüz edeceksin ki Bir daha o tecavüzler yaşanmasın ve böyle gereksiz başlıklar açılmasın.
tecavüz edilen kıza Reha Muhtar'ın sorusu : - Ne yaptı kızım amcalar sanaa ?
karakol az ileri de cezam neyse çekeyim.
- afedersin acımadı umarım.
+ aaaa hayır, ama hayvan gibi şe ediyosun bir de çok pis kokuyorsun.
- uzun süredir yani zamandır...ımmm hem beni kimse, yani kızlar...
+ anlıyorum seni hayvan, hadi bi daha yapalım.
- sen.. sen nasıl bişeysin ya, kurban olurum sana ben.
- lan on saniye için miydi her şey? on saniye için mi bu riski göze aldın?
+ öhm.
- tamam lan tamam, polise molise gitmiyorum. allah senin belanı vermiş zaten.
mağdure: tecavüz kaçınılmazdı, zevk aldım, şikayetçi değilim.
(bkz: sözlüğün abazanlar platformuna dönmesi)
karakolda olması gereken diyalogtur veya linç girişiminde bulunan halk ile tecavüzcü o.ç. arasında geçmesi muhtemel diyalogtur.

bu yazı başlığın sözlük içindeki durumu ile ilgilidir :

bu başlığı açan altıncı nesil çikita muz kendini çok mu zeki zannediyor ? hayır bu başlık altında komiklik yapmaya çalışanda akıl hastası. aha bu kadar diyorum...

Arkadaş bu kadar mı ayağa düştünüz ? Bu kadar mı komik oldu tecavüz, adam öldürme ?
hop noldu rüyadasın atalanta baylar yolcu kalmasın.*