bugün

sevgiliyi dumura uğratacak durumdur. erkek, hatunun fantezisini öğrenip de ona göre bir jest * yapmayı düşlerken bir anda eşekten düşmüşe döner. verilmek istenen mesajı anlamadığında ise aralarında şu diyaloglar geçebilir.

-fantezin ne bebeğim?
+ya boşver.
-söyle ama. sır olamaz aramızda.
+tecavüz edilmek.
-hössst.
(bkz: tecavüz)
komplo kurmaya hazırlanan kız da olabilir... efendim şöyle ki; kız tecavüz etmenizi ister... siz de tamam dersiniz... sonra olay başlar, tabi hatun karşı koyacağı için vücudunda darp izleri olacaktır... işiniz bittikten sonra saç baş dağılmış, her yer morarmış şekilde kalır... sonra polise telefon edip, bana tecavüz edildi dese, ne yapacaksın? de bakayım bana ne yapacaksın... aman diyim gençler, dikkatli olun...
(bkz: sabah sabah komplo teorisi kurmak)*
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
pek çok kadının fantezisi olan şeyi partnerine söyleyen hatundur. ccinsellikte fantezi aldığınız zevki artırır. yatakta olan orada kalmalıdır. abartmaya lüzum yok...
barak kağıdını yemiş olan hatundur. dili kopasıcadır.
sevgiliden böyle bir açıklama geliyorsa ve siz de bunu cinsel hayatınıza renk baabında almıyor, alamıyorsanız, terk edilmeniz ve tescilli hödük damgası yemeniz an meselesidir.
(#2814326)
tecavuz fiilinin etkilendiği kişi başlıkta tam olarak acıklanmamış.

kadın ya tecavüze ugramayı değil de, tecavüz etmeyi istiyorsa? Nasıl olcak lan o demeyin, olur olur. Onun da çözümü vardır. *
beyazperdede ve oyun sahasında erkek şiddetine hayran kaldığımızı kabul edecek noktaya neredeyse ulaşmış olsak da, cinsel şiddetten, bir erkeğin arzulu saldırgan tavrıyla, şehvetli öfkesiyle, sapık aşkıyla bir kadının cinselliğini uyandırmasının bizi ne kadar heyecanlandırdığını sanırım henüz göremiyoruz.

-bir erkeğin size sahip olduğunu belirtmek, sizi elde etmek istediğine sizi inandırabilmek için size bir işaret koyması, bir yerinizi sıkması, çürütmesi, iz bırakıp şiddetiyle sizi dağlaması gerekir.

-kesinlikle bildiğimiz bir şey varsa, o da hepimizin şu veya bu şekilde tecavüz fantezileri kursak da bunları gerçekleştirmeye yanaşmadığımızdır.

-cinsel fantezilerin en ilginç yanı şu: diğer fantezilerin -büyük ikramiyeyi kazanmak, mahallenin kabadayısına haddini bildirmek veya hayallerindeki kızı bir otomobil kazasından kurtarmak gibi- gerçekleşmesini gönülden isteriz. oysa çoğu insan cinsel fantezilerin gerçekleşmesini hiç de arzu etmez.

-çoğu kadın da tecavüze uğramayı yaralanmayı, çürük içinde kalmayı, boğazının sıkılmasını, kırbaçlanmayı veya dayak yemeyi istemez. bu yine de onların bu düşünceyle kızışıp, yumuşayıp ıslanmalarını engellemez.

-birçoğumuz biracık şiddetten hoşlanırız veya dokunuşu pek şefkatli olmayan güçlü bir erkeğin çağrıştırdığı sert ve korku verici olasıklıklardan hoşlanırız.

-birçoğumuz da kendini bir erkeğin kucağına yatırılmış yaramaz, çok yaramaz bir öğrenci gibi pataklanırken buluvermiş ve bacaklarının arasına bir sıcaklığın yayıldığını, ta içinde tuhaf ışıltılı bir ürperti duyup da kendini gerçekten yaramaz bir kız gibi hissettiği olmuştur. bu gibi deneyimleri yaşamış olanlar aşağılanmış ve alçaltılmış olmaktan hoşlanmış ve yaşadıklarını ilginç bulmuştur çünkü çıktığı kızlara tecavüz eden erkeklerin medyada şişirilen öyküsü ile aile içi şiddete rağmen başımıza çok kötü bir şey gelmeyeceğini biliriz.

-erkeğin gücü kadının ise cinsel cazibesi ve her ikisinin de tecavüz fantezileri -bunlar her flörtte yaşanan itici çekici, karşı koyuş, baş eğme, fethetme olgularına yüceltilir- hemen hemen her romantik ilişkide gereklidir. çünkü hayır deyip naz ederek, sağlıklı kişiler için bile gerekli kışkırtma, gerginlik ve heyecan durumu yaratılır.

-bir kadın gece geç vakit otel odalarına geldiğinde mike tyson'ın veya dallas cowboys oyuncularının onun kalmak niyetiyle geldiğini düşünmesini normal karşılıyorum. koltukta yatmak için gelmediği kesindir. veya çay içip kekini yedikten sonra parmaklarını gül suyu kasesinde yıkayıp beyaz eldivenleri giyip evine dönecek değildir. bir kadın 23:00te bir erkek ile ritz carltondaki dairesinde buluşursa bu onunla yatmak istediğini kanıtlamaz ama sözel yetenekleri gelişmemiş sporcular söz konusuyla dikkatli davranmakta yarar var.

-önünde uydu yayını olan televizyon duran, serin kolalı çarşaflı otel yataklarında genelde sevişilir. neden olmasın?

-mike tyson';ın ırza tecavüz ettiğine inanıyorum. ve hapsedildiği için de memnunum. yine de desiree washington'ın kötü bir niyeti yoksa mike tyson ile içinde yatak olan herhangi bir odada -özellikle de bir otel odasının cinselliği çağrıştıran rahatlığında- baş başa kalması da aptallık sayılır. çünkü herkes bunun için otele gider. üstelik hayır her zaman hayır anlamına gelmez. çoğu zaman şu anlamlara gelir: bu kadar kolay olmaz biraz daha uğraş veya ben de istiyorum ama sakın sürtüğün biri olduğumu sanma veya ben de istiyorum ama cinsel arzularımın şiddeti beni ürkütüyor, biraz zorlasan suçluluk duygumu bastırabilirim.

-yine de hiç kimse çıktığı adamın tecavüzüne uğramak istemiyor. ama bu çok ince bir ayrım. bir güzellik yarışmasında veya barmitzvah töreninde yeni tanışan bir kadınla erkek arasında bir tecavüz veya dayak olayı yaşandığı zaman bile flörtün birkaç kadeh içkiyle nasıl olup da şiddet içerek saldırganlığa dönüştüğünü kavramak bile çok güçtür.

(elizabeth wurtzel'in 1999 da yazdığı ;kaltakadlı kitabından alıntılanmıştır)
--spoiler--
Yazı yazmak tehlikelidir. Ne yazarsan yaz, kaçınılmaz olarak iyi bir yazı insana ve hayata ait bir gerçeğe doğru yol alacaktır ve gerçeğin her zaman düşmanları vardır.

Gerçeğe değdikçe düşmanların artar.

Ama yazının hiç değişmeyen tanrısal bir dengesi de bulunur.

Düşmanların arttıkça dostların da artacaktır.

Sanırım bunun bir tek istisnası var.

Düşmanlarının artıp da dostlarının artmayacağı, seni haklı bulanların bile sessiz kalacağı tek bir konu.

Oraya yaklaşan herkesin, yasaklanarak, yargılanarak, işsiz kalarak bir bedel ödediği, insanlık cehenneminin alevlerini yüzünde hissettiği o çekici konu.

Kadınların cinselliği.

Kadınların aşklarını, acılarını,yalnızlıklarını, tutkularını, kızgınlıklarını hatta sevişmelerini anlatabilirsiniz.

Kırışan çarşafların arasında ayışığına batmış gibi terle parlayan bedenlerinin yay gibi gerilmesinden, sımsıkı kapanan kirpiklerinin ihtiraslı kıpırtılarından, derin bir kasılmayla birlikte açılan gözlerinde parlayan o karanlık ışıktan, bir yakarışı andıran iniltilerinden, bir yelpaze gibi açılıp sonra çelikten bir kapan gibi kapanan ince parmaklarından, kimsenin onların bildiğine bile inanmayacağı ve başka hiçbir yerde onlardan duyamayacağı ahlaksız sözcükleri fısıldayan boğuk seslerinden, bir yer sarsıntısıyla yarılan topraktan fışkıran sular gibi ani çağıltılarla yükselen çığlıklarından, hiç kimsenin onlara yapılabileceğine inanmadıklarının yapılması için yakarışlarından, gökyüzüne doğru yükselen bacaklarından, başlarını geriye atışlarından, dipleri terlemiş saçlarının yastığa yayılmasından, itaatkar bir masumiyetle yatağın içinde dönüşlerinden, öfkeli bir kraliçe gibi verdikleri sabırsız emirlerden, sıradağlar gibi birbirini izleyen bir dizi yarım çığlığın ardından son ve uzun bir çığlıkla sonsuz bir siyahlığın içinde kendilerinden kopuşlarından, sonra bazen bir iki damla gözyaşı bazen de sabah rüzgarı gibi ferah bir gülümseyişle, uyanmaya hazırlanan bir su perisinin mahmurluğuyla birkaç dakikalığına gözleri kapalı kendilerini yatağa bırakışlarından söz edebilirsiniz.

Bunlardan söz edebilirsiniz.

Kimse kızmaz size.

Ama bir koşula bağlıdır bu hoşgörü.

Bunları yaşayan kadın, her kimle bunu yaşadıysa o erkek onun aşık olduğu insan olmalıdır.

Affedilmeyecek olan, kadının bunları aşık olmadığı bir erkekle, sadece şehvetin şeytani buyurganlığına teslim olarak yaşamasıdır.

Onun, her duygudan bağımsız bir bedensel arzuya sahip olduğunu söylemek, bunu anlatmak, kadının hayatında şehveti aşktan koparmak affedilmeyecek büyük bir suçtur.
--spoiler--
(#3546772)
(bkz: la pianiste)
tecavüz kaçınılmazsa zevk almasını bileceksin diyen hatun.
sex e davet.
+bugün farklı bişi denemek istiyorum.
-ne gibi aşkım.
+böyle kapıyı çarparak gireceksin, hayvan gibi sikeceksin, darp edeceksin, bende istemez gibi yapacam, zorluk çıkaracam.
-niye aşkım zaten yoruluyoruz?
+hatta beni tutacaksın bi o duvara bir bu duvara geçireceksin.
-yaaaa, yorgunum bu gece, sen kendi kendini duvara çarpsan.
+olmaz öyle hayvanlar gibi yapacaksın, acımayacaksın, işin bitincede fermuarını çekip siktir olup gideceksin.
-sen zeyna falan mısın?
+vurcaksın kıracaksın böyle, kodunmu oturtacaksın...
-aşkım!
+canım acıyo yapma dersem yine koyacaksın vereceksin ayarı bana sonra başlayacaksın
-ohoo uçtu bu...
+ayy ne doğal National Geographic gibi...
-aşkıım...
+tekniğimizi ilerletince ağaçta da sevişiriz maymunlar gibi...
-offf...
fanteziyi söyledikten sonra hepsi role girer. o yüzden söylemeden ortamı hazırlayacaksın hatun!
en seksi kıyafeti giyip dolanacaksın şirin şirin etrafında adamın, her ellediğinde kaçacaksın yanından, minik bir kız çocuğu gibi vereceksin buseleri yanağına dudağına, akşam olacak sonra adam sevişmek istiyecek, bir şekilde kaçıcaksın ondan, ama için nasılda isteyecek onu. mutfağa gidip tezgahta bir şeyler yapar gibi arkadan en seksi duruşları sergileyeceksin ona. elbette tam arkanda duruyor potansiyel azılı suçlu. sana tecavüz etmesini sağlayacak her güzel hareketi yapacaksın ki dayanamasın sana. sonra dönüp bir kavga bahanesiyle kıracaksın onu, o da seni. başlayacak kavga lakin derin seksi arzularla. sen onu iteceksin o seni arada bilmiyormuş gibi değdireceksin bedenini onun organına. bir hışımla seni öpecek lakin istemiyor ayağına yatmalısın sonra başlayacak istediğin fantezi...