bugün

çok yakın sürede gerçekleşecek durumdur. benim tanıdığım tayyip boş duramaz. şimdi illa kötüleyecektir melek baykal'ı. hele eline böyle bir fırsat geçmiş. tam da kötüleyecek fırsatı bulmuş. benim tanıdığım tayyip erdoğan o şutu gole çevirecektir. nasıl mı? aynen şunları diyerek:

değerli kardeşlerim!! şimdi kalkmış bir tane sözüm ona tiyatro sanatçısı benim türbanlı bacılarıma laf etmiş! değerli kardeşlerim işte bunların zihniyeti budur! bize de zamanında göbeğini kaşıyan adam demişler, eşimi gataya bile almamışlardı. işte cehape zihniyeti budur!! işte beyaz türkler budur! işte ben aydınım, sanatçıyım diye geçinenler budur! yahu senin ne haddine benim türbanlı bacılarıma laf söylemek be! üstelik güya aydınsın! sevsinler senin aydınlığını! eğer medeniyyyet dediğin açmaksa bedeniii, desene maymunlar bile senden daha medenii!! soruyorum kardeşlerim size! bu zihniyetle yol almamız mümkün mü! işte bunlar halk düşmanıdır, bunlar din hasımlarıdır, bunlar kendi halkını küçük gören aşağılayandır, bunlaaarrr seçkinci, elitist, jakoben bir azınlıktır!!

bağıra bağıra böyle konuşup birkaç gün içinde haberlerde geçmezse gelin deyin ki iddianı tutturamadın, siyaseti bilmiyorsun. onu tanımıyorsun.
Artık sultan'ı ferhat'a verse de kurtulamayacaktır.
Haketti ama.
(bkz: haşmelbay)
Haşlasın haksız mı peki? Bunun gibiler rte nin ağzına laf veriyo, rte de çakıyo lafı. Sonra akp niye %49 oy alıyo. Alır tabi.
Erdoğan ın sesiyle okudum yeminle ahaha aynısını ve daha fazlasını söyleyecek.

Tokat gibi inecek.