bugün

2018 cb seçimleri miting serisinde görünendir.

akp'nin kalesi olan illerde dahi muharrem ince kadar kalabalık toplayabiliyor.

bu net bir sonuç olmasa da bir şeylerin göstergesidir.

edit: bakın tekrar söylüyorum bu net bir sonuç değildir. akp zaten yıllardır mitingleri öyle abartıldığı gibi geçen bir parti değil. çekim teknikleri ile mitingler hep daha ihtişamlı gösterildi. burada bahsettiğim tayyip erdoğan'ın eskisi gibi bir heyecan yaratmadığı. özellikle genç kitlede. kaybedilen bir heyecan var, bu değilki akp'liler tayyip'e oy vermeyecek. sadece bir heyecan kaybı var.

%70'e yakın oy potansiyeli olan kocaeli'de en yüksek oyu aldığı büyük şehir bursa'da muharrem ince ile aşağı yukarı aynı sonucu topluyor. üstelik mülki ve belediye imkanları dibine kadar kullanılıyor iken. yani öyle kendisi için işler banko değil artık kastedilen o...
görsel
umut iyi bir şeydir.
hiçbir şeyin göstergesi değildir. şahsen ben kendisine oy verecek olmama rağmen hayatımda hiç mitinge gitmedim. çevremdeki insanlar, haftaiçi mesaide ve oruçlu oldukları için gidemiyorlar. ramazanda yapılan mitingi de ancak chp doldurur zaten.
(bkz: kardeş bi doktora görün istersen)

degişik bir göz sorunu yaşıyor olabilirsin.

hayır ne bekliyor bu zat onu anlayamıyorum, inceninkiler daha kalabalık diyor var mı onun mitinglerinde drone görüntüleri veya üstten çekim yok.

bir kamera sabit cepheden bakıyor. şöyle üstten üstten püfür püfür çeksene.
ak parti tabanı neden mitinge gitsin? 16 senedir artık ezberlediği bir adam konuşuyor sonuçta, galip çıkılan da 12-13 seçim var, neden mitinge gidip heyecan yapsın?
boş lakırtıları artık kimse dinlemek istemiyor da olabilir, oruç tuttukları için açlıktan gebermemek için de gitmemiş olabilir. oruç tutunca götü başı dağıttıklarını herkes biliyor.
sucukçu'dan da, boş laflarından da sıkıldıkları içindir muhtemelen.

yahu, hiç öyle falaka, manyeto gibi ıvır zıvıra lüzum yok, birine işkence etmek istiyorsan koy onu bir odaya, ver bu demogogun saçma sapan konuşmalarını... çin işkencesinden beter alimallah...
Laf var ama icraat yok. Boş laf dinlemekten sıkılmış olabilirler bide tabi sıcağın ve Ramazanın etkisi var yersen