bugün

yaran olaydır.nasıl güzünden kaçmış mizahcıların anlamadım.

şimdi kollluk kuvvetleri,dolaylı olarak yargı, yürütme çoğu devlet birimi başbakanlığabağlı olduğundan
cumhurbaşkanı hünkarımıza toplayıp konuşacağı kimse kalmıyor.

ee bu tatlışko mecliste de aktif değil makamından dolayı.

düşünüp taşınmış.
cumhurbaşkanlığına kim bağlı.tabiki muhtarlar.

bu garibimleri zırt bırt topluyor.
konuşuyor da konuşuyor.
sonra olaysız dağılıyorlar.

hükümetle de arası açıldı iyiden iyiye depresyona girdi lan.ahah
yakında gelip bizim salonda bana konuşucak.

bakınız sevgili alexander bu cehape bu paralel bu ateyiz görüüşşş!

ahah.

http://www.milliyet.com.t...ankara-yerelhaber-689375/

edit:ulan gülmemi tutamıyorum.ahahah ya sen koskoca cumhurreisisin ne işin olur mahalle muhtarlarıyla.zorla topluyorsun adamları.
kendine gel lan.sakdasjdlkj
Encümeni ve azaları dışlaması, başkanlık rüyasını zora sokmuştur.
yalnız kalan küçük kızın oyuncaklarını toplayıp çay içmesine benzemiştir. puahsdıjklsadaa ''Ya bunlar çok zavallı ya. Ya ben cumhurun başkanıyım, ben bu milletin başkanıyım. ''

asopdıjsldoa laflara bak lan ausdasdlşas
Zamanında muhtar bile olamaz denilince çok gücüne gitmiş heralde. Şimdi ise muhtarları zırt pırt çağırarak muhtar olamadım ama cumhurbaşkanı oldum diye hava atma durumu.
Şaka bir yana muhtarların varoş mahallelerinde halk üzerinde etkisi oldukça fazladır. E akp'nin oylarının çoğunluğunun nerelerden geldiği de malum. Kaleyi içten fethediyor zeki jojuk.
Okuyunda biraz bilgilenin amk.
akp kadrolarının propagandada zayıf kaldığını görerek paniklemekle ve iş başa düştü inancıyla başlar herşey.

muhtarların aklına bile gelmeyen bir tavırla hepsini ayağına çağırıp cici sarayının ihtişamı ile gözlerini boyamak ve şişinmek güdüsü ikinci plandadır. başka zaman olsa birinci planda olacaktır.

ardından, bu ihtişam karşısında eziklik hisseden muhtarların başkanlık hayaline destek vereceklerini sağlayacağı inancı gelir. aynı zamanda, milyarlarca lira israf ürünü olan ve eleştirildiğini çok iyi bildiği muhteşem kaçak sarayı "halkın sarayı gibi göstermek" amacı da olsa gerektir.

ne yapsa nafile, bu kumaş artık dikiş tutmaz, papaz bir daha pilav yemez. bize de bu eğlenceyi izlemek düşer.
görsel
mahalle ve köy sayısının çok olmasından. tek seferde ancak şükrü saraçoğolu stadında toplar. 53 bin muhtar var memlekette.