bugün

evet efendim...

tayt giyip kallavi küskü dalgalarına açık hedef olan, kabaran vajinasıyla küçük penisleri ben yarattım dünyalarında gezen, ahlaki açıdan pekte uygun olmayan bir incecik tayt adı verilen 80li yıllarda kaşar bayanların giydiği ve ev hali olsa bile giyilmeyecek olan, esasen pantolonun altına giyilip bayanların a.ı üşümesin diye üretilen bir giyim eşyasını giyen bayan yahut bayanların eşi dostu, babası abisi falan yok mu sorunsalıdır.

zannediyorum ki benim gibi binlerce dindar, ak partili mütedeyyin halk kahramanı insan bunu düşünüyor. yani ülkenin kurucusu recep tayyip erdoğan olmasına rağmen hala bu bayanlar taytla dolaşıp ahkam kesebiliyor çok ahlaklıyız chp liyiz falan tarzında. kimse kusura bakmasın ama bu soru epeydir aklımda ve çıkmıyor. düşünüyorum diyorum ki yahu bu kadınların kocası babası falan yok mu?

sonra otobüste metrobüste sıkışıklık olunca biri külah gibi dalgayı çıkarıp dayıyor tahrik olup ondan sonra diyorlar taciz edildik. ee sırf memeyle, sırf külotla gez ondan sonra çıkıpta oramızdan ellediler, dalgaları dayadılar bize diye çingenlik yap çingar çıkar.

ya bi siktirin gidin valla.

not: ben hayatım boyunca kaybetmiş biri olmanın acısıyla yazmıyorum bunları. iki tane ibne birbirini s.kince tercih, kaşarlar evlenmeden birinin altına yatınca tercih, bekaret bacak arasında değil. adam karısını aldatınca çapkın, oğlanlara özgürlük yalan dolana serbestlik ama ben birkaç doğruyu insanların bilinç altına empoze etmeye çalıştığım zaman bir numaralı orospu çocuğu muamelesi göreyim. insanlar nankör, insanlar hain ve kalleştir. hiçbir insan hiçbir şeyi haketmez.

sanıyorum ki kaybetmiş biriyim. ama kaybetmek hiç bu kadar güzel olmamıştı.
kocası babası filan yoksa bile abisi vardır.
kıyafet kanunu gibi saçma bir şeyin olduğu ülkemizde özgürlükten söz etmenin daha saçma olduğunu gösteren ''insanımız'' *anlayışı.
bu tür düşünen insanlar için * şöyle bişey.
siklemiyoruz.swf . aman ormancı türküsüyle de baştan savulabilirler.

burdan sonrası özel. * * *
kocası olmasa bile bir babası illa ki vardır. başka türlü doğması mümkün değil çünkü.
yakışıyorsa giyilmesinde ne var ki dedirtecek soru tamlamasıdır.
Karsisindaki insanin giydigi kiyafete gore sikilebilirlik dercesini belirleme hakkini kendinde gorenlerin beynine bir prezervatif takmasi gerektigini isaret eden onerme.
sanki o yolun yolcularıdırlar ayrıca.
Senin anan bacın yok mu da onları eleştirecek yerlere bakıyorsun

dedirtir adama. bakmayın gardeşim. bakmayın.