bugün

bir başliktaki imla hatasını özel mesaj ya da gammaz butonuyla düzeltmeye çalişmak yerine abidik gubidik şeyler yazarak, ayar verdiğini sanarak düzeltmeye çalişan yazar modeli.
latince ismi "sazanikus yazarus" olan yazar türü.
bir başliktaki imla hatasını özel mesaj ya da gammaz butonuyla düzeltmeye çalişıp, saatlerce düzeltilmeyince ayar vermek durumunda bırakılan yazar değildir bu. ayrıca ayardan hemen sonra, gammazlanıp tam üç gün * bekleyen gammazınıza kısa süre içinde bakılması da ilginçtir doğrusu.

(bkz: kadinalr arasindaki ayrimcilik)

birazdan ayar kasınca düzeltecekler bunu mesela. böyle işliyor sözlükte işler. ne yapalım.
almanca ismi "süßwasserschriftsteller" olmayan yazar türü.
zimbabwe yerel dilinde ismi "hokamoa hıy harak" olan yazar türü.
her yerde yazamayan yazarlardır. örneğin kitap, sinema veya sanat hakkında yazamazlar. tek bir konuda bilgi sahibidir ve sadece o konuda yazarlar. buna da örnek vermek gerekirse gecenin şiiri veya itiraf gibi başlıklara kendine ait olmayan bir şiiri paylaşır veya günlük basit olayları itirafmış gibi yazar( özledim, seviyorum gibi)

siz onlardan olmayın. tatlı sulardan açılın okyanusa, her yerde yazın.
ucundan azicik benim de dahil oldugum yazar grubu sanirim.

siyasete girmiyeyim, ampulcanlarla ugrasmiyim, sikim sokum gereksiz polemikler yasayip dert sahibi olmiyayim, gereksiz insanlarla muhattap olup gunumu berbat etmiyeyim diye artik pek fazla entry girmiyorum. oyle etliye sutluye karismadan kendi halimde takiliyorum artik.