bugün

(bkz: yine geldi)
Şu an türkiye'de izlenebilecek kıvamda ve gayet akıcı olan tek dizi. O da batıdan kopya.
Entry'lerden anladığım kadarıyla çoğu kişinin beğenmemiş olmasına rağmen gayet güzel olduğunu ve çok tutacağını düşündüğüm dizi. Oyuncuları orjinalinden daha güzel itiraf edin
hoca ile öğrencinin sahnesindem dolayı sevgilisinin hocayı terkettiğini okuduğum dizi.çok uzun muymuş neymiş.bunlar hep magazin haberleri.
erkeklerde;

-bak bu kartım, istediğin zaman ara buluşalım.

-tabii tabii soğutmayalım arayı, en kısa zamanda 'kesin' görüşelim.(3 sene geçti amk)

kadınlarda;

-saçlarım nasıl olmuş?

-'çok güzel' olmuş, nerede boyattın? (bilelim de o kuaförden uzak duralım diye amk)
orijinali pretty little liars. türkçe düşünmemiştim daha önce . iyi ki de düşünmemişim çok itici geliyor.
kim lan bu a dedirten dizi.
sizi gidi yaramazlar .. Pinokyo gibi burnunuz uzasın inşallah
Onu bunu bilmem handenin sevgilisi barışta bir bit yeniği var. Hadi hayırlısı. (Ünili olcaz malum. Bu aralar izlemiyorum.)
Araklayacaksan ismini değiş ne bileyim git azgın kevaşeler yap veya the amk yap niye direk çeviriyorsun,brokeback mountaine ibine kovboylar denirken neredeydin.
senaristinin türk versiyonunu izledikçe o sözleşmeyi imzaladığına kahrolduğunu düşündüğüm gerzek ergen dizisi.
Doctor who adlı diziden uyarlanan dizi.
Evet, onlar hayatımızda var olan şu küçük şeytanlar değiller mi? kimisi ugandalı, kimi antin yunanlı, bazıları ise gılgamış destanından süzülüp şehirlerimize arsalarımıza akmışlardır. Ne onlar bizden ne de biz onlardan vazgeçebiliriz.
How i met your mother adlı diziden uyarlanan dizi.
Yaprak dökümü adlı diziden uyarlanan dizi.
pretty little liars dizisinden uyarlanmistir.
ne olduğu anlaşılmayan saçma türk dizlerinin bir örneği.
Akasya Durağından uyarlanan dizi.
Bu yazın yayınlanan boktan dizilerden biri.
(bkz: bu ne yaa)
Vasat ergen dizisi.
dizinin orjinalinde şu esmer uzun boylu bi kız vardı bayılırdım ona * hani babası asker olan adı neydi sahi ?
Eren denen elemanın hakkın rahmetine kavuştuğu dizi. Darısı hepsinin başına.
pretty little liars çakması türk dizisi.
13. Bölümde final yapıcak olan dizi. Pretty little lears dan uyarlamadır. Ancak cok farklı şekilde gelisir olaylar. Baştan takip etmeyince konu pek anlaşılmıyor o yüzden çok izlenmediği kanaatindeyim. Sertap Erener'in söylediği jenerik müzikleri çok hoştur.
ingilizce aslı shameless adlı diziden uyarlanmıştır.