bugün

bu yaz tanıdığım herkes tatile yunanistana gitti. içki ucuz, oteller ucuz ve kaliteli, turist kazıklamak yok. çok güzel anlattılar. bu sene iznim yoktu seneye bende gidicem.
lavuğun teki para kazanıcak diye ben niye cebimden gereksiz yere daha fazla para harcicam mal mıyım. cebimden çıkıcak paraya bakarım. ayrıca tüm alışverişimi aliexpressten yapıyorum.
milliyetÇi ve TürkÇü bir birey olarak desteklediğim eylem. orada ne buradaki gibi 2. sınıf insan muamelesi görüyorum ne de fiyatlar insan sikmeye yönelik ayarlanmakta. ayrıca Türkiye'de turizm endüstrisi afedersiniz k*rtlere ait.
Türkiye gibi türk düşmanı ülkede değilde, yunanistan gibi türk düşmanı ülkede tatil yapmayı tercih eden insanlardır. Her iki türlü de ikinci sınıf muamelesi göreceklerinden ucuz olanı tercih etmişlerdir. Ha ben yunanistana gitmeyi tercih etmem ama kendi ülkesinde insan yerine konmayan kimi türkler gitmek isterse de hainlikle falan suçlamam. Türk olmak bizi değersiz sınıfına sokuyor bu ülkede, bu durumun sorumlularıdır esas hainler.