bugün

türkiye'de o eşiğin aşılmadığı bi tartışma bulamazsınız. her tartışmaya verilebilecek yanıtları ben şu an yazarım size.. yok yok müneccim değilim çok sıradanız.. çok aynıyız.. tartıştığımız şeyin değerini de düşürüyo bu.. koca atatürk'ün değerinden bahsediceksin misal..

adam tüm dünyada okutuluyor yahu.. hakkında yazılmış biyografilerin yüzde 80i yabancı zaten.. ama biz nası savunuyoruz o adamı "o adam olmasa anan kim olurdu bilirdin de babanı bilemezdin" atatürk sadece senin ebeveynlerinin sikiş sokuş işlerini mi düzene koydu ki diyesim geliyor ama şu güzel ortamı bozmak için demiyorum..

çok ağrıma gidiyo.. biraz argüman üretsek yahu.. biraz..

tr'de bor çok fazlaymış osman abi.. "eee abd tabii izin vermiyo" tartışmayı sikti attı şu an adam.. neyse daha fazla yazamayacağım.. bu konuya verilecek örnek öyle bol ki.. bi tane istisnasını bulamadım ama ona yanarım..
siz bir yanlışın neden yanlış olduğunu anlatırken karşı tarafın başka bir yanlışı örnek göstererek savunmaya geçmesi. özellikle seviyesiz siyasi parti tartışmalarında çok sık olur bu durum.

+bilmem ne partisinin şu yaptığı yanlıştı.
-ama zıttırı partisi de bunu yapıyor ona ne demeli?

akıl fikir diliyorum...