bugün

Nazi propaganda bakanı goebbels bok yemiş bizim bu şerefsiz akpiçlerin yanında. istediğimizi aldık diye milleti kandır bakalım. Ama suç sende değil sana inanan bu koyun sürüsünde. Ama bu zavallı millet o kadar acınacak hâle gelmiş ki suç da bulamıyorum. Analarını boyayıp tekrar babalarına satarlar bu orospu çocukları. Millet ne yapsın? O derece yani...
Lan adamlar ankara ya geldi evine gelir gibi neredeyse bi sopa çekip gittiler gerçi siyasi bir sopa çektilerde neyse amk bana ne.
Dün operasyona karşı çıkanlar bugün cengaver kesildi.. utanmanızda yok lan skklr..
Ypg güvenli bölgeden çekilecek türkiye eve dönünce geri gelecekler. Ee ne anladım bu işten. O kadar harekatın maliyeti nolacak.
Ypg güvenli bölgeden çekilecek türkiye eve dönünce geri gelecekler. Ee ne anladım bu işten. O kadar harekatın maliyeti nolacak.
malum zihniyet kabul etmese de recep tayyip erdoğanın zaferidir. evet.

2023 te reis gene cumhurbaşkanı olacaktır.
Bu kadar kuş beyin,
Bu kadar balık hafızalı varken RTE nin sırtı yere gelmez...
tarihte ilk kez he mi?
türkiye'nin kurtuluşu, lozan, kıbrıs harekatı falan hep yalan yani.
kendi tarihinden bihaber zavallının zırvası. ypg'yi donatan abd ile teröristlerin güvenliğini onayladın sadece.
Evet bugün bunu da yaşamış olmaktayız ve gurur duyuyoruz.
cumhurbaşkanı erdoğan dünkü konuşmasında;

"Madem terör örgütü ile bu kadar içli dışlısınız, madem teröristlerin gönlünü etmek uğruna Türkiye’nin müttefikliğini hiçe saymayı göze alıyorsunuz, size bir teklifimiz var. Biz sizler gibi değiliz, bizim terörist bile olsa kimseyi taammüden öldürmek gibi niyetimiz olamaz. Şeyh Edebali’nin torunları öldürmek değil yaşatmak için çalışır.
Suriye’deki sorunun en kestirme yolu, bunun için de teklifimiz, hemen bu gece tüm teröristler silahlarını malzemelerini bırakıp belirlediğimiz güvenli bölgeden dışarı çıksınlar. Münbiç’ten Irak sınırına kadar bölgede bu dediğimiz Barış Pınarı Harekatı sona ermiş olacak.’’

https://www.amerikaninses...urma-teklifi/5126004.html

Işte gurur duyulacak zafer budur.