bugün

bu sözler recep tayyip erdoğana aittir.

ilginç olansa daha kendisi 1 ay önce dersim diye ağlamaktaydı.

kendisindeki şizofranik belirtiler iyice belirginleşmiştir.

örneğin bedelli için de " ben böyle bir yükün altına giremem parayı veren geçecek vermeyen çekecek olur mu ya"

demişti ama çıkan bedelli yasasını hepiniz biliyorsunuz.

kendisi israil'le ağız dalaşı yaparken israil'i korumak için malatya'ya füze kalkanı projesini başlattı.

aynı zamanda polonya füze kalkanı açılışına giderken "böyle bir proje türkiye gibi bir ülkenin elinde olmalı" demiş dönünce de "böyle nato geneli projelerin amerika'nın elinde olması kaçınılmazdır." diyebilmiştir.

kendisi libya'ya nato girmek isteyince:

"libya'da nato'nun ne işi var oooooooooooolur mu ya!" demiş 3 hafta sonra ise

"nato libya'nın libyalılara ait olduğunu göstermesi için libya'ya gitmeli" demişti.

3 haftada ne mi değişti?

seçim bitti.

işte bedelli askerlikteki iki yüzlülüğünü anlatan video : http://www.youtube.com/watch?v=VEiyUEau3Vg&feature=related

not: link kırıksa düzeltilecektir.

iyi akşamlar ve iyi şanslar akıl uykusundaki yurdumun güzel insanı...
(bkz: ben değiştim)
soykırım ve katliam kelimelerinin karıştırılması.
ezik görünmeyen vatanını savunan başbakandır. helal olsundur. dersim ayrı bir dava, ermeni soykırımı ayrı bir davadır. içimizde soykırım vardır ve ya yoktur, lakin olmayan bir durumun onaylanması söz konusu olduğunda elinden gelenin en iyisini yapan türktür, candır.
bozuk saat gibidir, günde iki kez doğruyu göstermesi marifet değil.
şimdi fransızlar, "başbakanınız daha bir ay önce "dersim'de soykırım oldu" diyerek aksine itirafta bulunmuştu" dese, verilecek cevap var mıdır ?
karşıtlarını çok kıskandıran adeta böyle santim santim milim milim hata arattıran hasetlerinden kudurtan türkiye cumuhuriyetinin başbakanıdır .

anlaşılması kolaylaşsın diye basite indirgeyerek yazmakta fayda var .

eğer bir insan canı gibi sevdiği ülkesinin seçtiği bir başkanı yada başbakanı sevmiyor yada sevemiyor ise hatayı canı gibi sevdiği üleksinin %50 sinin seçtiği başbakanda değilde kendisinde araması gerekiyor .

ki diğer kaybeden %50 kesimin içinde vatan hainleri bölücüler vs lerde bulunuyor bunu kimse yalanlayamaz bu gerçektir .

yani temelden çürükler .

kişisel menfaatleri zarar görmüş olanlara ise acıyarak söylemek isterim ki sizin menfaatleriniz türkiyeden önce gelemez .

soykırım olmuş olsa bile dahi bunu recep tayyip erdoğan yapmadı yaptırmadı ya .

hasetlerinden ne yapacaklarınıda şaşırıyor bu akp karşıtları bdp vesair .
muhtemelen içinden geçen şey,

(bkz: tamam abartmış olabilirim)
bir ırka karşı kıyım yapılması ile bir muhitteki isyanı bastırayım derken ortalığın amınakoymanın farkını bilen tayyiptir.
tarihini tatsızlıklar bürümüştür.
(bkz: tatsızlık)
(bkz: sivas tatsızlğı)
(bkz: maraş tatsızlığı)
kendisine karşı ne kadar mesafeli dursam da (bkz: haklıdır efendim).