bugün

Merhaba tanrım;
Sana birkaç teşekkür etmem gereken konu var. Hangisinden baslamaliyim bilmiyorum ama soylemem gereken cok sey var, bunu cok iyi biliyorum.
Öncelikle çocukluğumdan beri gelen şanssiz insan olma olayını verdigin icin teşekkür ederim. Hic bi sekilde hayatta sansim gulmuyor sevinebilirsin cunku cidden başarilisin.
Sana sukrettigim her seyi elimden aldigin icin tesekkur ederim. Neyi cok sevdiysem, neye ilgi duyduysam elimden aldın. En basta duygularim olmak üzere hobilerimin bile önünü kapattın.
Mutsuz olduğumda mutsuzluguma mutsuzluk kattigin icin tesekkur ederim. Sabrımı deniyosun ama bir gun pes edersem de cehennemde yakicaksin. Ne diyim ona da tesekkur ederim.
Güldüğüm her anin acisini cok iyi çıkarıyorsun. Benle oyun mu oynuyorsun bilmiyorum ama ben sana denk biri degilim. Oyun oynayabilecegin kadar güçlü bi yapim yok ben baya bi yipraniyorum. Genc yasimda bunlari yaptigin icinde tesekkur ederim.
Arkadasim dedigim herkesin aslinda buyuk birer göt olduklarını, sevdigim adamlarin serefsiz oluslarini ve bir tane bile adam gibi birini hayatima sokmadigini bilmek guzel sey. Cok aglamami sagliyor biliyor musun? Tesekkur ederim.
Ben suanda da agliyorum biliyor musun? Bu verdigin hayati ne birakabiliyorum. Ne de devam edebiliyorum. Bu oyunu oynayamıyorum, beceremedim olmuyor. Fakat sen zorla biseyler yapmaya calisiyorsun hala tesekkur ederim.
Her seyden nefret ettirdin, guzel gelen her seyin sonunda beni uzecegini gosterdin, mutsuzlugun sonunun olmadigini, arkadas kavrami olmadigini, sevilmeyi haketmeyecek bi insan oldugumu sevmeyerek ogrettin. Tesekkur ederim.
Sana isyan etmiyorum, sadece soylemek istedim. Fakat bu da bi yanma sebebiyse ona da tesekkur ederim.
tişikkirlir tanrı <3.
aa burda mı lan şuan.
Su an edilendir. Thanks god.