bugün

görsel
(bkz: beyni kiraya verip başlık açmak)
ülkemin güzel çomarlarını tek çatı altında birleştiren güzide bir menemen. hadi bakalım üç diyince auuuuu.
(bkz: çomar avı)
tumblr wattpad ve scorp ta takılan çomar kızlarımızı sinirlendiren bir menemen. tanrı çomar kızları da menemen.
(bkz: anan)
kürt piçlerinin yaptığı espiri.
Ona buna çomar diyip eğlenirken çomar kadar zekan olmadığını fark ettiğin an hakikaten suratını görmek isterdim.
çomarların her gün tekrarladığı fakat karşı taraftan bak sen her gün böyle diyosun denince de salya akıtarak karşı atağa geçtiği menemen.

ayrıca üst kısımda bahsedildiği gibi bu çomarlar genellikle kürtlere gün boyu laf yetiştirmekle meşguldürler. korkma kürt savunuculuğu yapmıyorum kürt değilim. ama sen çomarsın. çe o me a re.
Tengri tealanın Türk'ün yanında olmasını hazmedemiyen kürtün anırması. ''kürt değilim ben ama kürtten yanayım'' mottosu baydı artık lakin bu kürtler ''kürt değilim''li başlayan cümle kurmaktan bıkmadıklar. Yenge,öşek gibi şeyler zaten sizln iptidai kültürünüzün bir parçası. Türkçüler bunu açığa çıkarıyor diye bu kinlenme ise kimin çomar olduğunu gösteriyor.
insana menemen çektiren başlıktır.

bu arada tengriye sordum; türk, mürk sikimde değil ben ekmeğime bakarım diyor.
çomarların zoruna giden her durumda suçu kürtlere atma çabası vardır birde. benim için çomar vardur türk kürt yoktur. kürt çomar daha fazladır orası ayrı. ayrıca tanrının kimseyi menediği yok. tanrılar sizin sikinizden salladığınız lafları pek umursamazlar.

@1 e gelen eksi sayısına bakınca sözlüğün çomar salatası olduğunu açıkça anlayabiliyoruz. espri komik demiyorum. sikeyim esprisini. benim için çomarlar ve çomarlarla taşak geçmenin bin bir türlü yolu vardır. bir tanesi de budur. bak nasıl zorlarına gitti de eksi basıyorlar. eksisini de sikeyim konu o değil. konu sözlükteki çomar oranı. "sen görürsün şimdi al sana eksi tanrı bizi menemenleyecek görürsün sen." ulan bunlar birde hala orta asya bozkurt sayıklıyor ya çıldırıyorum A:SD kürtlerin özerkliği bir bunların turanı 2. çomarlar :DD

neyse bu çomarlarla daha çok işimiz var. bi kaç gün işim var. ardından güzel bir çomar eğitimi yapıcam. takipte kalın auuuuu.
Ben de Bu esprili başlığa menemen olayı yazayım.
tanrının menemen sevdiğini gösterir. türklü menemen. tanrı menemene türk katmış.
Sözlüğün andavallarını belirlediğimiz başlık da burası sayın okurlar.
Onu bunu bilmem de biri muhtar nusret vevo nickli yazarı siksin.